2726
عنوان

خانمای متاهل یه لحظه بیایین

2366 بازدید | 21 پست

اول صبحی سوزش ادرار و واژن بی قرارم کرده دارم دیوونه میشم. دیروز بعد از رابطه چندساعت بعدش لکه قهوه ای داشتم و بعدش خوونریزی فکر کنم پریوده نمیدونم اخه 5 روز مونده بود تا زمان پ شدنم. 

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

محلول جوش شیرین غلیظ درست کن،بریزتوشیشه نوشابه تمییز،بعداینکه رفتی دستشویی خودتوشستی ازاین بریز اونجا و پاشو و اصلا خشک نکن بذارخودش خشک شه،من این کار اورژانسیه منه،هرجاهم میرم اینجوری میشم زودخوب میشم،چن بار این کارو با فاصله انجام بدین سریعخوب میشین عالیه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
محلول جوش شیرین غلیظ درست کن،بریزتوشیشه نوشابه تمییز،بعداینکه رفتی دستشویی خودتوشستی ازاین بریز اونج ...

حتی اگ پ باشی انجام میدی؟

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

فعلا تا میتونی اب بخور. خیلی حالتو بهتر میکنه. یه بطری بردار بخور. سرد نباشه مه راحت تر بتونی بخوری. چای بخور. هر چی می تونی مایعات بخور. خوب میشی. من جوری اب میخوردم که هر ده دقیقه دستشویی بودم. خیلی به بهبود شرایطتت کمک میکنه

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
حتی اگ پ باشی انجام میدی؟

اره انجام بده،ضرر نداره

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2706