2737
2734
عجب الانم درومد سختی داره من این استخاره رو ازمفاتیح یادگرفتم.کلا درست درمیاد همیشه

نمیدونم شما به فال اعتقاد داری یا نه ولی یه بارم فال گرفتم گفت خیلی سخت بهم میرسید ولی بعدش خیلی خوشبخت میشی حالا دیگه نمیدونم 😔❤

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم شما به فال اعتقاد داری یا نه ولی یه بارم فال گرفتم گفت خیلی سخت بهم میرسید ولی بعدش خیلی خوش ...

فالم درسته بستگی داره چ فالی باشه و کی بگیره ن هرفالی.ولی ببین اصن تلقین نکن ب خودت اصلاااا

2731
عزیزم میگن نذر صلوات ۱۴ معصوم خیلی خوبه باید روزی۱۰۰ واسه هرکدوم از اماما صلوات بفرستی میگن جواب گرف ...

عع مرسی عزیزم حتما شروع میکنم از امروز مرسی

99/9/9خونه خودمم😍🥰❤
فالم درسته بستگی داره چ فالی باشه و کی بگیره ن هرفالی.ولی ببین اصن تلقین نکن ب خودت اصلاااا

خداکنه سختی ها زود برن ولی بعد هر سختی اسونی حتما❤🥰

مرسی ک وقت گذاشتی عزیزم❤

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین
2738

میگم من تازه راستش واسه یه نیت دوبار گرفتم واسه ازدواجم امسال که یبار گفتین بد شد بعد خوب شد حالا بنظرتون خوبه

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
عع مرسی عزیزم حتما شروع میکنم از امروز مرسی

فقط دعام کن دلم آروم بشه عاقبت بخیر بشم بی زحمت خیلی به دعا نیاز دارم🙏

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
خداکنه سختی ها زود برن ولی بعد هر سختی اسونی حتما❤🥰 مرسی ک وقت گذاشتی عزیزم❤

فداتشم همش باخودت بگو هیچ سختی وجود نداره و مشکلاتم حل میشن ب خواست خدا همیشه اینو بگو اصن انرژی منفی نده❤❤❤❤

2706