2726

اوایل دوسش داشتم و همش بغلش میکردم از وقتی بچم دنیا اومد اینقد خانواده شوهرم این دوتا پسر رو باهم مقایسه کردن الان ازش خیلی متنفرم،یکسال از بچم بزرگتره حتی پی پی هاشون رو مقایسه میکنن میگن مال بزرگه بهتره.

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها متفاوتن، تو اینو قبول داری برای همین ناراحتی 

ولی همونقدر که بچه ها متفاوتن، آدم ها هم متفاوتن، اونا اون شکلی هستن، شاید بهره ی هوشی و درکی که که خدا بهشون داده همینقدر باشه

از محبت خار ها شل میشود😎✌️

شما زندگی تو رها کردی و ب جاریتو و بچه هاش فکر میکنی

والا منم دوتا زنداداش دارم ندیدم اینا ی بار واکنشی بهم نشون بدن دارن رمدگیشونو میکنن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بی خیال به اینچیزا اهمیت بدی پیر شدی

اونام بلانسبت خر نیستن که همش  بگن،میخوان حرصتو دربیارن

شما هم بی تفاوت باش و حرفشونو تایید کن و انگار اصلا برات اهمیت نداره حرفاشون بعد تایید حرفاشون ،بچتو بگیر بوسش کن و قربون صدقش برو، یعنی حرفاتون اصلا برام مهم نیست، من از بچم راضیم و عشق میکنم

جوابشونو با متانت بده 

نگو این کارتون درست نیست ... دعوا و بی احترامی نکن سر شوهرت خالی نکن ... نرو تو خودت و فاز سنگین برندار 

بگو وقتی مقایسه می کنید دو بچه رو من ناراحت میشم منم دوست دارم بچمو عزت و احترام کنید 

هیچ اشکالی نداره باهاشون درد و دل کن اگر ادامه دادن به این روند

بذار اگر این کار رو ادامه میدن از روی سنگدلیشون باشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
میگن قدش بهتره وزنش بهتره رشدش بهتره حرکاتی که یادگرفت تو سن پسرم زودتر بوده و وقتی میبیننش گل از گل ...

ی جور قوته خوردنه حسادته عزیزم منم باشم اینجور میشم گنده و غیره نداره منم دقیق حال تو رو دارم مال ما دوتا دخترن همینجور 

نه جواب نمیدم اصلا

جواب که نده، و بگو اره شما درست میگین حرفشونو تایید کن که بدونن اصلا برات مهم نیست

در عوض بگرد ببین بچت چه نقطه قوتی داره، مثلا هوش و اینا ، شما هم اونو بگو

اما وقتی که جاریت نباشه، که فکر دیگه ای نکنه

2706