2737
2734

کسی میدونه توی این سریال گورکن کیه؟ من کل قسمتهاش را دیدم ولی اصلا این اسم گورکن به گوشم نخورده ،حالا توی کامنتهای اینستا میدیدم که میگفتن احتمالا پیمان همون گورکن باشه .

کجای سریال به گورکن اشاره کرد ؟ و منظور از گورکن‌ چیه؟ 

اگه میدونید بگید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

از روز اول فریبرز همش می‌گفت دنبال گورکنه پرویزم که همیشه از جعل گورکن تعریف میکرد تقریباتوهمه قسمتا اسمش بود چطورتاحالا اسمشو نشنیدی،فکرکنم شماهم مثه همسرمن فیلم نگاه می‌کنی😅فیلمویبار میبینه ولی باید واسش تعریفم بکنم.

بنظرمنم پیمان گورکنه

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
از روز اول فریبرز همش می‌گفت دنبال گورکنه پرویزم که همیشه از جعل گورکن تعریف میکرد تقریباتوهمه قسمتا ...

پیمان گورکنه نیکی هم خواهرشه

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
پیمان گورکنه نیکی هم خواهرشه

نیکی خواهرشه؟؟؟؟ یعنی لیلا ازدواج کرد بعدِ فریبرز؟؟؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
حالا من ی سوال میپرسم چرا لیلا و پیمان از خونه فرار کردن؟

ببین تو حرفا همش میگن نسرین ۳۰ساله زنته ولی حرف پیمان ولیلا که میشه میگن ۲۸ساله غیب شدن،بنظرم یا نسرینو داشته بعد بالیلا ازدواج کرده بعدا عمو بزرگه به لیلا خبر داده اونم رفته یا بعد لیلا به اجبار پدرش با نسرین ازدواج کرده وباز عمو بزرگه خبرُبه لیلا رسونده درهردوصورت پای عمو بزرگه وسطه

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2706