2733
2734
عنوان

یه سوال از همه ی خانمای حاضر در سایت😜

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم سرخود کاری نکن چون برنج و نون ویتامین داره

با مشورت دکتر اینکارو کن ک بهت مکمل بده وگرنه مریض میشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
این که اسمش رژیم سرخوده.رژیم بایدزیرنظرپزشک باشه مگه این که فقط قصدت حذف چیزهای مضرباشه مث شکروروغن

راجبش پرس و جو کردم.سر خود نیست.

کم کم میخام شرو کنم ب حذف یه سری چیزا جهت پیوستن ب خام گیاهخواران

سوال من اینه ک کلا در طول ۳۰ روز تقریبی چند کیلو میتونه کم کنه با حذف موارد بالا

نمیدونم ولی من تو ماه رمضون ۸ کیلو کم شدم 😄

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
2738

من فکر میکنم اعصابتم باید کنترل کنی 

چون کم نشدن وزن یا چاقی عصبی با این چیزا هم ناممکنه

بیشتر وقتا زمانی که میخواین وزن کم کنین اول به اعصاب باید برسید مثلا من وقتی رژیمم از گلاب و گل گاوزبون کمک میگیرم خیلی خوبه

سوال من اینه ک کلا در طول ۳۰ روز تقریبی چند کیلو میتونه کم کنه با حذف موارد بالا

من یکم بد اشتها شدم 

فقط هم قند و شیرینی و بیسکوییت و ... رو به خاطر اینکه کرونا هست و کمتر خرید برسم خیلی خیلی کم کردم در سه ماه گذشته پنج کیلو کم شدم

از 64 شدم 59

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!