2737
2734
آخه هروقت یکم آرامش میاد تو زندگی فک میکنه الان وقتشه که خواسته های نامعقولشو اون وسط جا بده ببخشیدا ...

می تونی مراقبه و ریلکسیشن انجام بدی 

همین دوره های مهدی خردمند خیلی خوبه ایمیلهای رایگانش رو بخونی هم کلی آرامش و نظم فکری میگیری

مراقبه نقطه صفرش هم عالیه

http://www.mehdikheradmand.com/

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی شوهر خوبی داری فقط همین رو میتونم بگم...

لحن خیلی بد بود

حرفت رو مستقیم نمیگی!مردا اصلا ایما اشاره نمیفهمن مستقیم باید بگی چی میخوای...

سخت میگیری من خیلی وقت حوصله بحث ندارم دیگه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من که دیگه ترجیح دادم هیچ انتظاری ازش نداشته باشم که بعدش هم کلی حرف نشنوم

دقیقا😆

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728
میدونم گاهی خیلی سخته تحملشون  من ی رفیق دارم ک همیشه بهم میگه اگر یکی دوسال کوتاه بیای بعدش د ...

افرین برتو بانو

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری