2737
2734
من اینکارو میکنم ولی واقعا وقتی زیادیش میشه خواسته نامعقول داره

میدونم گاهی خیلی سخته تحملشون 

من ی رفیق دارم ک همیشه بهم میگه اگر یکی دوسال کوتاه بیای بعدش دیگ این توئی ک میتازونی 

خواسته هاشو عملی کن گاهی 

من امروز همسرم بدون مشورت من رفت خونه پدرش من خونه مادرم بودم بعد بهش گفتم شام خالم مهممونمون کرده رفتی شام نمون اونا بنایی دارن گناه دارن نخوان دیگ برای ما شام درست کنن سر بزن و بیا گفت باشه و از اونجا زنگ زدبیا خونه بابام شامماینجاییم !گفتم اخه من فک کردم ک میای خونه خالم قول دادم گفت ب من ربطی نداره بیا اگر هم سختته نیا!منم ناراحت شدم قطع کردم

یکم فک کردم گفتم بذار ب سود خودم استفاده کنم از این قضیه 

از خالم عذرخواهی کردم و یه جعبه شیرینی گرفتم برای بنایی پدرشوهرم و اتفاقی رفتم خونشون شوهرم خیلی خوشحال شد و تمام مدتی ک اونجا بودیم همش ممیگفت شام بخوریم شب نشینی بریمم خونه خالت 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
من اینکارو میکنم ولی واقعا وقتی زیادیش میشه خواسته نامعقول داره

خواسته رو با متانت رد کن ولی تو رد کردن هم با احساس های مختلف رد کن ولی هیچ وقت همیشه تو یک مود و حال نباش که دلزننده و رو اعصاب نباشی

با شوخ طبعی گاهی وقتا با بیان آسیب پذیری خودت گاهی با ظرافت و لوندی و بعضی اوقاتم با درک کردنش 

اینا رو با زبون و رفتار باید نشون بدی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما اونجاک رفتم خلوت کردیم بهش گفتم ک ناراحت شدم از اینکه باهام ممشورت نکردی 

گاهی مردا دوست دارن قدرت نمایی کنن 

میدون بده تو جو که باشه میدون دادن کمک میکنه ب زندگیت 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
میدونم گاهی خیلی سخته تحملشون  من ی رفیق دارم ک همیشه بهم میگه اگر یکی دوسال کوتاه بیای بعدش د ...

میفهمم چی میگین باید سعی کنم به عصبانیتم غلبه کنم منم خیلی تلاش کردم ولی الان انقد خستم که فقط میخوام نه بگمو لجبازی کنم

2731
خواسته رو با متانت رد کن ولی تو رد کردن هم با احساس های مختلف رد کن ولی هیچ وقت همیشه تو یک مود و حا ...

اینکارو میکنم الان دیگه میگه تابو رندی همیشه قضیه رو به نفع خودت تموم میکنی   

حرفایی که زدین دقیقا حرفای منو شوهرمه.همیییشه میگه متقابل.یعنی میخوام بزنمش در این مواقع.همیشه ی خدا هم احترامشو دارم و تا یه کاری میکنه فرداش میگه همه چیز باید متقابل باشه.من میگم حالا اینو انجام دادی،بزار من کمی ذوقشو داشته باشم بعد محو و نابودش کن.منم همیشه با کارهای دیگه ای جبران میکنماااا ولی فکر میکنه اونا وظیفمه و مال اون خوبی بوده.من که 10 ساله نتونستم منظورمو بهش بفهمونم.همیشه 1کتاب حرف بهش میزنم آخرش میگه تو داری سفسطه میکنی

اینکارو میکنم الان دیگه میگه تابو رندی همیشه قضیه رو به نفع خودت تموم میکنی    

اشکال نداره بذار بگه 

مهم اینه که اگر میخوای کوتاه نیای نیا 

اما احساسات درست و رفتارهای دلبرانه رو تو زندگی جریان بدی 

نه اینکه غصه بخوری و غر بزنی و بعد هم از فهمیدن هم نا امید بشید و رابطه به قهقرا بره 

هر چیزی رو تبدیل به بازی کن اونوقت می بینی که از اختلاف هم شادی و عشق و جذابیت تولید میشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2738
اشکال نداره بذار بگه  مهم اینه که اگر میخوای کوتاه نیای نیا  اما احساسات درست و رفتارهای ...

ممنون باید رو عصبانیتم کار کنم که کمترش کنم دست خودم نیست احساس میکنم زیر کوهی از بی عدالتی له شدم

اشکال نداره بذار بگه  مهم اینه که اگر میخوای کوتاه نیای نیا  اما احساسات درست و رفتارهای ...

آخه هروقت یکم آرامش میاد تو زندگی فک میکنه الان وقتشه که خواسته های نامعقولشو اون وسط جا بده ببخشیدا احساسی که به من میده مثل اینه که وقت خرسواری رسیده و واقعامن دیگه نمیکشم میخوام به ثبات ذهنی برسم

2706