2737
2734
عنوان

ازدواج کرده ها

270 بازدید | 28 پست

یه سوال دارم ازتون آیا واقعا ازدواج کردن خوبه یا نه 

اینجوری که تو فیلما نشون میدن عاشق و پیشه همید یا فقط جنسی 

و کلا مرد هوای زنو داره یا نه مریض بشه و ...بلوهوس هست یا نه و کلی در مورد مرد بگید 

من گاهی دوست دارم ازدواج کنم ولی خیلی حساسم میترسم و بعد از اون ور میگم بچه اصلا چون تو این  دنیا گناه هست بچه بیارم و بعد از رابطه جنسی میترسم میگم اگر مرد وحشی باشه و شهوتی باشه من چیکار کنم و ...

فکر کنم حق با خودم باشه ازدواج خیلی ترسناک ه

حالا نطرتون را بگید ممنون میشم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین ازدواج خیلیییی مسئولیت و ز خود گذشتگی داره یه جاها

ولی خب اگر عاقلانه باشه خیلیم خوبه

خداروشکر من که راضیم خیلی

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالته

۲۲ سالمه 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
2731
ببین ازدواج خیلیییی مسئولیت و ز خود گذشتگی داره یه جاها ولی خب اگر عاقلانه باشه خیلیم خوبه خداروشک ...

خداروشکر راضی هستید 

ولی من این ترسایی که از ازدواج دارم خیلی بده برلی همین فکر کنم ازدواج نکنم تا آخر عمرم

2738
بنظرم ازدواج نکن اول برو مشاوره بعد تصمیم‌بگیر

وا چرا مشاوره 

مشاوره ها سرشون نمیشه باید از کسایی که ازدواج کردن پرسیده بشه 

واینکه برای ازدواج باید به بلوغ فکری برسی

دوست دارم فلان کارو کنم و دوست دارم ازاد باشم از خونه بابامو دوست دارم با شوهرم بشینم فیلم ببینم و بیرون برم نیست

یعنی هستا ولی خب خیلی هم اونجوری نیست که رویایی خفن باشه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ازدواج بدترین کاریه که ادم میتونه انجام بده فقط نیاز جنسی ،فقط عروسک دست مرد میشی و وقتی کارش تموم شد راحت کنارت میذاره ،مردا درصد کمشون خودخواه نیستن ،مناگه جای تو بودم ازدواج نمیکردم و خودمو بدبخت نمیکردم

چی داری میگی تو؟؟حالت خوبه؟؟مگه داری درس می پرسی 

وا چرا اینجوری صحبت میکنی دوست محترم سوال کردم اگر میتونی جواب بده اگرم نه جواب ندید 

2706