2726

چند قلم اسباب جهیزبمو استفاده نمیکنم به دردم نمیخوره اونا رو بفروشم ۳۰ ملیونی میشه به نظرتون بفروشم به اندازه اون پول یه ماشین بخرم؟

در کل دوست ندارم تو خونه وسایل زیاد باشه یه خونه ساده رو دوست دارم فقط فرش و پتو و پشتی و ....خخخخ

آیا اشتباه میکنم؟۵ ساله ازدواج کردم از وسایلامم بیشترشو استفاده نکردم 

هنوز به شوهرم نگفتم

اقااا پس چرا خرج رو دس پدرت گزاشتی😐😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براچی تختخوابتو می‌فروشی. پس رو چی میخابید

ماشین ظرفشویی هم حیفه. مهمون زیاد بیاد یه چیز لازمهههه واقعا. 

میز غذاخوری هم نمای آشپزخونه بنظرم.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......

اتیشپاره😂😂😂

اره چرا ک نه کیفشو ببر

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
براچی تختخوابتو می‌فروشی. پس رو چی میخابید ماشین ظرفشویی هم حیفه. مهمون زیاد بیاد یه چیز لازمهههه و ...

بابا ما رو زمین میخوابیم کلا مهمون هم ندارم ظرفشویی استفاده کنم حتی مبل ها هم بلااسفادن

اون چه ماشبنیه که ۳۰ تومنه!!!؟؟ و چه وسایلی که بعد ۵ سال ۳۰ تومن میشه!!!؟؟؟   شگفتااااا🤔🤔🤔

من ماشین ظرفشوییم نو نو ماکروفرم نو در کل هیچی استفاده نکردم خخخخ ظرف و ظروف کلا نو

2706