2726
از حالا ب بعد نه میتونم‌ازدواج کنم تا تنهایی نکشم نه چیز دیگه ای..حجوم افکار منو داغون میکنه..ببخش س ...

اگه میتونی برو پیش یه مشاور خوب حالت بهتر میشه اولاش این شکلیه کمکم زمان درستش میکنه

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قبلنا مثل الان تو بودم نترس و پیش بیا اگه اشتباه نری راه رو چند قدم جلوتر راه خدا رو پیدا میکنی ...

نه این حرف رو نزن عالی هستی و عالیتر هم میشی ان شاءالله 

منم رویا زیاد دارم کاش لیاقتش رو هم داشتم😔

ان شاءالله خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه توام برا من دعا کن من برا قویتر شدن ایمانت ده تا صلوات میفرستم 

منم کاش صبر پیدا کنم محکم بشم از ضعف ایمانمه که اینجوری میشم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728
نه این حرف رو نزن عالی هستی و عالیتر هم میشی ان شاءالله  منم رویا زیاد دارم کاش لیاقتش رو هم د ...

منم برات دعا میکنم عزیزم 

وخدایی که در این نزدیکیست

لای این شب بوها پای آن کاج بلند

روی آگاهی آب روی قانون گیاه

من مسلمانم

شعر سهرابه عاشقشم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
ممنون.برام دعا کن..خیلی محتاجم

حتما عزیز از خدا میخوام بهت آرامش بده

التماس دعا

چرا هیچکس نگفت چون رئیس های دنیا بدرد نمیخورن‌‌‌؟!

چرا کسی درباره ی ظهور نگفت‌؟! 

از روزی که حضرت علی (ع) دست بسته روی زمین کشیده شد، خانمش شهید شد، ازون روز اوضاع همینه 

از محبت خار ها شل میشود😎✌️
منم برات دعا میکنم عزیزم  وخدایی که در این نزدیکیست لای این شب بوها پای آن کاج بلند رو ...

ممنونم

بسیار عالی...

یه ذره ارایش کردم پریروز رفتم دکتر بردم پسرم رو کرم زدم ریمیل کم و...خلاصه رنگ ولعاب شد با چادر و حجاب کامل ولی خیلی بعدش عذاب وجدان داشتم یه آقایی چشمش روبهم دوخته بود صدبار خودم رو لعن کردم...کامل ارایش روبرا بیرونترک کرد بودم خیلی ناراحت شدم که پس رفت کردم هرجقدر فکر کردم دیدم دلیلی نداشت برا بیرونرفتن ارایش کنم!

خدا ببخشه نادونی کردم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

دنیا قشنگه این ماآدماهستیم که گندزدیم به قشنگیای دنیا😔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
چرا هیچکس نگفت چون رئیس های دنیا بدرد نمیخورن‌‌‌؟! چرا کسی درباره ی ظهور نگفت‌؟!  از روزی که ...

من گفتم خواهر🌹😁

ممنونم بسیار عالی... یه ذره ارایش کردم پریروز رفتم دکتر بردم پسرم رو کرم زدم ریمیل کم و...خلاصه رن ...

اون آقاهه مشکل داشته😂😂😂😂😂😂 ولی خوب مراقب باش عزیزم منم گاهی آرایش میکنم ولی چادوری نیستم از اول نبودم اما برای دل خودم گاهی آرایش میکنم حتی گاهی تو خونه راستش مردم اون بیرون برام زیاد مهم نیستن

تو دانشگاه دوستام بهم گیر میدادن چرا بدون آرایش میای دختر عمم هم بهم میگفت یه رژی چیزی بزن برو دانشگاه آبرومون رو بردی 😂😂😂😂😂دختر شوخیه خیلی دوسش دارم 

2706