1735
1714

کو🙄

💚💙 سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤خواهرم بدان که در پس سیاهی چادرت..غربت زهرا (س) را در کوچه های مدینه ،صبر زینب(س)را در کربلا،شیدایی رقیه را در خرابه ی شام تمام شیعه و مظلومیت آن را میتوان دید ...و تو نیز به خود ببال که عالمیان تو را در این لباس رزم و مبارزه در انتظار و قیام مهدی (ع)نظاره گر خواهد بود❣اگر وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره پایین باورت میشه ❤یاورت❤وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ(۲۲-نور)ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.❤خدایا دستم به آسمانت نمیرسد😔اما تو که دستت به زمین میرسد....."بلندم کن" 

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718
1760

الان میان با خاک یکسانت میکنن😄

بـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی ! خـالی از هـرتشبیه و استعـاره و ایهـام … تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت : ❤ دوستت دارم دردونه مامان ❤ 
1665

اگه میخای بزاری و هی برداری و التماست کنیم دوباره بزار اصلا ولش کن

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***
1651