2726
 منم یادم نیست اصلا شما حرف سیاسی زده باشی..   کدوم نی نی یار بود برم دعواش کنم؟.. خلگو ...

نی نی یار شب بود😕😕مظلوم گیر آوردن 😝

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت اسمت چیه گفت دلبر که جان فرسود از او ، گفتیم مگه تو هم بلدی گفت اسممه، رفت ، عین رفتن جان از بدن دیدم که جانم میرود

خدایا شکر که همیشه کنارمی😘😘 دعا کنید منم یه پسر سالم و خوشگل به دنیا بیارم 
دلم مثل دلت خونه شقایق

چشام دریای بارونه شقایق

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
2728
مثل مردن میمونه دل بریدن ولی دل بستن آسونه شقایق

اخ اخ گل گفتی  دقیقا مثل مردن

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
جر نزن بقیه شو بگو باو

شقایق درد من یکی دوتا نیست....

آخه درد من از بیگانه ها نیست کسی خشکیده خون من رو دستاش که حتی یک نفس از من جدا نیست تفففف😂

داریوش ادمو ب کام مرگ میکشه😂

دلوم امشب از دوری تو وای خونِ های جونوم وای دلبر👌

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
دللللل توبه کردی و شکستییی😂

با چه رويى عاشق هستى؟!

تو اين حال بودم يكى اومد منُ دلمُ بُرد....                        تلخ بودم اومدُ زد همه غم هامُ خورد....                                    شاد بودم نميدونم چرا رَد داد زد رفت زندگيمُ بُرد.....
2706