2726

خیانت همش پا دادن نیس همین که پیشت باشه و فکرش پیش یکی دیگه اینم خیانته

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دیدگاه به زنان دهه سی و چهل نزدیکتر هست که هوو نداشتن و از خواهر شوهر و جاری و عروس و مادر شوهر و.... هووی خیالی می تراشیدن تا گیس و گیس کشی کنن🙄

الان به سبک دوست دختر دوست پسر میرن خونه بخت🤔 راحتم کات میکنن و طلاق نمی دونم فازشون چیه؟ هنگم!

2728

خب اون سو استفاده و ظلم هست این خیانت

چه اصراریه قاطیش کنین😅

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
خیانت همش پا دادن نیس همین که پیشت باشه و فکرش پیش یکی دیگه اینم خیانته

به نظر من بیشتر سواستفاده خیانته وقتی زحمت زندگیشو میکشید خالصانه باهاشید ولی ثمرش مال کس دیگس

به نظر من بیشتر سواستفاده خیانته وقتی زحمت زندگیشو میکشید خالصانه باهاشید ولی ثمرش مال کس دیگس

حرف شما درست اما فکر کن همش  قربون صدقت بره ولی فکرش ذکرش پیش یکی دیگست خیلی حس بدیه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
اتفاقا هوو قدیم بیشتر بوده یه پرس و جو کنی میفهمی

از سال ۱۳۵۳ قانون تک همسری اومد 

و زنان دهه سی و چهل یه دوره عجیب رو زندگی کردن، هم جنگ نبوده تعداد زن و مرد تقریبا برابر بوده و هم اینقدر تنوع و... نبوده. اگرم هوو بوده توو همه خونه ها که نبوده حداقل ثبات بیشتر بوده...

با الان فرق داره.....