2726
عنوان

با یه عالمه زردالوی بیمزه چیکار میشه کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 67 پست
چون بی مزه اس مربا بشه بهتره کمپوت هم خوبه اینا توشون شکر میره

آره ایده خوبیه ممنون احتمالا همین کار رو کنم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من این لواشک رو با زردآلوی بیمزه و آلبالو درست کردم...خیلیییییییی هم خوشمزه شد

وااااااای خدا من ملدم😵😵😵

چجوریییییییی

آخه من تاحالا درست نکردم میترسم خراب شه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
من چند روز پیش دیدم اینجا یکی میگفت زردآلو واسه پوست خیلی خوبه باهاش ماسک درست میکرد ولی یادم نیس چج ...

حیف این همه پولی ک داده نیس بره جای ماسک؟😑😂

مرباش میکنه قشنگ میخوره حالشو میبره😂

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2728

مربا 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
من هسته هاشو جدا كردم ريختم تو آبميوه گيري يكم شكر هم ريختم چون طعم ترشي داشت بعدش دادم شوهرم خورد، ...

وقتی میخوای خلاقیت به خرج بدی و .....😂😂

مربا😋

مربا نمیخوریم خیلی😅

وااااااای خدا من ملدم😵😵😵 چجوریییییییی آخه من تاحالا درست نکردم میترسم خراب شه

چرا خراب بشه...زردآلو و آلبالو رو بذار بجوشه. ..له که شد یه خورده هم نمک بزن...دل بخواهی نمک..میتونی نزنی ..بعد صاف کن بذار خشک بشه...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
فریز کن بذا واسه خورش

خورش چی؟🤔

2706