2737
2734
عنوان

با شوهرم قهرم

478 بازدید | 23 پست

از صبح تا حالا باهاش قهرم اصلا محلم نمیده فقط وقت غذا خوردن میگه بیا غذا بخور میگم نمیخوام دیگه محلم نمیده الان هم رفته سرجاش خوابیده به من گفت بیا سرجات بخواب گفتم نمیخوام اونم رفت خوابید اصلا یک لحظه هم کنارم نشست بگه چطوری یعنی انقدر براش بی ارزش شدم دوتا بچه هاشو گذاشته کنارش خوابیده منم تو اتاق تنها اصلا انگار من زنش نیستم شریک زندگیش نیستم... خیلی دلم گرفته از این همه کم محبتی😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

والا تو کم محبتی میکنی بدبخت دیگه میخوای برات چکار کنه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

میبخشید رک گفتما

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
بروپیشش بخاب فعلا ولی چیزی نگو

پس غرورم چی میشه اگه برم میگه دیدی محلش ندادم کور هم شد خودش اومد از صبح تا حالا خیلی که محلم نده حداقل یه بار میگفت چرا ناراحتی

2738

خب اگه ارزش نداشتی واسش که بهت تعارف نمی‌کرد واسه خواب و غذا آدمها که مطابق خواسته ی ما رفتار نمیکنن هر کسی یه اخلاقی داره همسر شما هم بالاخره تعارف کرده بچه که نیستین نازتونو بکشه 

پس غرورم چی میشه اگه برم میگه دیدی محلش ندادم کور هم شد خودش اومد از صبح تا حالا خیلی که محلم نده حد ...

گفتم‌که‌هیچی نگو فقط برو بخاب خودش بعداشتی میکنه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

وقتی بهت میگه بیا غذاتو بخور یعنی عزیزم من قهر نیستم باهات گرسنه میمونی ها وقتی میگه بیا بگیر بخواب بازم یعنی عزیزم وقت خوابته بیا پیشم تا نازتو بکشم کنارت  خوب مردها کلی میگن از من میشنوی نباید طول میدادی قهر رو رک ورو راست حرفت رو بزن تمومش کن با 2 تا بچه خجالت نمی کشی منم 2 تا بچه دارم 11 ساله ازدواج کردم 1 ساعت بیشتر قهر نبودم 

خب دوبار تعارف کرد میرفتی دیگه چرا رد کردی😊

اصلا به روی خودش نمیاره که ناراحتم از صبح تا الان نشستم تو اتاق یه دفعه نگفته چی شده حالا اگه مادرش ناراحت بود خودش رو تا الان کشته بود که چرا مادرش ناراحته

خخخ من قهرم بازم خوبه میگه بیا قدرش روبدون من شوهرم صبح چای براخودش وبچه هاش ریخت صبحانه اورد محلم نداد 

من ظهر ناهار اوردم سرسفره یکی یکی بچه هام صدا زدم سه تان ولی بهش محل ندادم اونم نیومد ماکه سیرشدیم رفتیم بعدخودش اومد خورد تلافی کردم حالم جا اومد امشب هم 4تا از این دسرنت ها گرفته بود خوشحال شدم زیاد منت کشی نمیکنم 

دیشب بهش گفتم چراانقدر دیرمیای بهم گفت فضولی نکن همراه دوستش مغازه دار دیرمیاد خونه اونم همراه او اومد ساعت 2ونیم اومد 

باهاش قهر کردم امشب امیدوارم زود بیاد ولی لج میکنه دیرتر میادمیشناسمش

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
خب سرچی دعوا کردید این مهمه بعد اینکه اگر همیشه قهر میکنی ؟؟

با دخترم داشتم حرف میزدم دخترم ۵ سالشه بهش گفتم زشته که جواب بزرگترتو میدی شوهرم اومده با من دعوا میکنه که چرا بچه رو آزاد نمیزاری بزار هر کاری که دلش خواست بکنه خیلی روی بچه هاش حساسه به خاطر همین دخترم خیلی لوس شده بچم نمیفهمه چی خوبه یا چی بده شوهرم نمیفهمه که منم مادرشونم اصلا رفتار خوبی با من نداره

والا تو کم محبتی میکنی بدبخت دیگه میخوای برات چکار کنه

چه کم محبتی کردم انقدر که حواسم بهش هست منم توقع دارم وقتی ناراحتم بیاد پیشم بشینه ازم دلجویی کنه نه اینکه خودشو بزنه به بیخیالی 

2706