2737
2739
عنوان

درسته که اینا علائم کروناس؟؟

158 بازدید | 19 پست

بچه ها خیلی یهویی بدنم دونه دونه قرمز زد و خارش داره،همه جای بدنمم هست.تو اینترنت خوندم علائم کروناس،درسته؟آخه هیچ علائم دیگه ای ندارم

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه حساسیت داشتی به چیزی

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
2738
وای خیلی ترسیدم ،تو نت خوندم که بعضی از بیمارای کرونایی علائم پوستی داشتن،دقیقا همین علائمی که من دا ...

تو اعلام سرما خورگیو بزن تو نت اگ نیوردم سرطان بددخیم داری 😂

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
والا مال ما چیز دیگه ای بود اینا نبود 

نمیدونم والا علائممو زدم یهو دیدم تو نت زده بعضی بیمارای کرونایی مشکل پوستی دقیقا علائم منو داشتن.بدون هیچ علائم دیگه ای

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
چیکار کنم خوب شم؟وای خیلی ترسیدم

هیدروکسی زین فکر کنم مال حساسیته یه همچی چیزی ... خلاصه قرص حساسیت بخورید ان شالله خوب میشید. از داروخانه یا دوستان بپرسید اسمشو مطمعن نیستم

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
2706