2726

خیلی یادم نیست 

یه چیز محوی یادمه که اگه دو نفر باهم یه چیزی میگفتن ، باید سریع موی اونیکی رو بکشن😂و گرنه شوهرشون کچل میشه😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
مامان جون من کف پاش ک میخاره میگه یکی میخواد بیاد همیشه هم درست بود خاله یا داییم اونروز میومدن شه ...

مااگه روچایی چوب چایی ببینیم میگیم مهمون داریم امروز

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندایی من یه ادم فوق العاده خرافاتی و عقب موندس مثلا میگفتن کسی ک از راه میاد وخسته باشه باید یه کفش بزارن بالاسربچع ک خستگی ب تنش نشینه،، میگن ب بچه تاچندماه نباید اب بدی فرشته ها بهش چای میدن،،بچه ای ک گریه میکنه غروبا باید دور اتش تابش بدن،،مثلا میگه ترشی اومد نیومد داره کلا رو مخه با حرفاش😀

2728
نذر ماست برا پیروزی جمونگ

نه بابا😁😁چطوری بود؟؟؟ 

یه جا بود  جومونگ  اتو قار گم شده بد     

گرفته بودن  گوسفند قربونی کردم  ختم قران گرفتن که پیدا شه جومونگ😂😂

بهت گفتن آدم؟ نه بابا، بهت تهمت زدن!
به این خرمگسا تعظیم میکردن و سلام میدادن میگفتن اینا روح مرده هامونن شاید تصورش سخت باشه اما من ب چش ...

یاااا خدا ینی چییییی  

منم کوچولو بودم به این معتقد بودم که کبوترا روح آدپای خوبن کلاغا روح آدمای بد😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
آره. من زایمان کرده بودم یا میومد خونم یسره یا ب مامانم میزنگید تنهام نذاره

منم راهنمایی بودم مامانم بچه سقط کرده بود پیشش تو خونه تنها بودم برقا رفتن 

مامان بزرگم ک زنگ زد گفتمش برقا رفتن هی گف مامانتو یدفه تنها نذاری

منم بچه بودم خیلی ترسیدم 😄😄😄😄

اللهم صل علی محمد و آل محمد
یاااا خدا ینی چییییی     منم کوچولو بودم به این معتقد بودم که کبوترا روح آدپای خوبن کلاغا ...

تباه کی بودی تووووووو خخخ

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
آره. من زایمان کرده بودم یا میومد خونم یسره یا ب مامانم میزنگید تنهام نذاره

مارسم داریم اگه مردی خونه زن تازه زایمان کرده که چهل روزش تموم نشده بره باید زن به مرد سوزن بده😲

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»
مارسم داریم اگه مردی خونه زن تازه زایمان کرده که چهل روزش تموم نشده بره باید زن به مرد سوزن بده😲

دوستم حامله نمیشد میگفتن روت چِل افتاده، باید بری بالاسر یه زن زائو بشینی تا حامله بشی

2706