2726
عنوان

خیلی دلم میخواد بدونم علت اینکه خواستگار میاد وبعد خبری نمیشه چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6413 بازدید | 316 پست
تعیین نمیکنن دقیقا چ روزی و چ ساعتی میان.میگن چند روز دیگه میایم ولی خبری نمیشه ازشون

همینکه میگن چند روز دیگه، و دقیق تعیین نمیکنن هم اصلا درست نیست، سر زده ک نمیشه خواستگار بره خونه مردم 

این دفعه اگه کسی زنگ زد، بگید اول باید آقا رو بیرون ببینیم، بعد با مامانت برو اون اقا هم با هرکی خواست بیاد

یکم از خوبی هاتو زیر پوستی ب طرف بگو، خیلی تو مصمم شدن خواستگار سنتی تاثیر داره عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣

همیشه بخندی عشقم👍👍👍😂

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
حرف شما درست، ولی اینک میرن در خونه مردوم با احساس ي دختر بازی میکنن اونم دختری ک همه چی تمومه اسمشو ...

این دیگه یه نوع مرض که بعضی خانواده ها دارن نمی‌فهمم با صدجا خواستگاری رفتن چیزی درست میشه تا قسمت حکمت آدمی چی باشه 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2728
وای عزیزم سنی نداری شما نگران چی هستی...ختم یاسین بردار

برای ازدواج واقعا دیگه سن پایینی هم محسوب نمیشم......کم پسر پیدا میشه که بخواد از سی و پنج سالگی به بعد قصد ازدواج داشته باشه ..نمیگم نیست....ولی  پسرهای که سن شون هم به من بخوره با اختلاف سنی پنج شش سال دیگه یا  الان دیگه ازدواج میکنند یا  دنبال سن های پایین تر از این رنج سنی من هستند

خدا لعنتشون کنه هر چی نفرینه بهشون

😂 😂 😂 😂 😂 من یه خواستگار داشتم قبلا اینجوری بود صدجا خواستگاری رفته بود به همه هم گفته بودن که خبر جواب رو چند روز دیگه میدن کلا غیب شده بودن چه خانواده خوبی هم بودن چه پسری هم بود از همه نظر عالی ما اینا رو هم تو تحقیقات فهمیدیم که طرف صدجا رفته قول داده بعدم سرکار گذاشته حتی جواب منفی هم ندادن منم بابت این کارشون جواب رد دادم به پسره پیغام هم دادم که بابت این کار اشتباهتون جواب من منفی چقدر بهشون برخورده بود که من چرا جواب منفی دادم دلیلم قانع کننده نبود😒

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
این دیگه یه نوع مرض که بعضی خانواده ها دارن نمی‌فهمم با صدجا خواستگاری رفتن چیزی درست میشه تا قسمت ح ...

این دسته از پسرهایی که عادت دارند صد جا خواستگاری برن و از بین اونها انتخاب کنند اصلا به درد زندگی نمی‌خورند خودشون هم سردرگم هستند..ثبات شخصیتی ندارن

گفت شوهر میخای چیکار فعلا درستو بخون یه شغلی پیدا کن 

وای ضدحال خوردی

چندسالته

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706