2726
عنوان

چرا هر وقت میرم خونه مادر شوهرم بچم وحشی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 36 پست

@هانــیه997      

‍ ‍ 

عزززیزم ببخشید چون مجردم نمیدونستم بله درست میفرمایید بچه رشد و تغذیه و واکسن و.... داره که به ماه میگن اگه اگه ناراحت شدین ببخشید  که من فقط به نیت سوال گفتم که چرا سن رو اینطوری میگن ... 

عزززیزم ببخشید چون مجردم نمیدونستم بله درست میفرمایید بچه رشد و تغذیه و واکسن و.... داره که به ماه م ...

نه بابا من اینقدر حالم از اینکه دست رو بچم بلند کردم بده که هیچی دیگه ناراحتم نمیکنه همش میگم الهی دستپ بشکنه کاش یادش بره گریه میکنم تو که ایقدر پاکی که حتی نخواستی از چنین چیزی توی مجازی کسی ازت دلگیر بشه دعا کن به معنای واقعی یه مادر باشمو دیگه اینکارو تکرار نکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا من اینقدر حالم از اینکه دست رو بچم بلند کردم بده که هیچی دیگه ناراحتم نمیکنه همش میگم الهی د ...

عزیزم لطف داری.... دور از جونت چرا دستت بشکنه بعضی اوقات ادم انقدر خسته میشه از کار کردن و...... یا بی حوصله شدن اون لحظه متوجه نمیشه یه کاری میکنه بعدا پشیمون میشه.... یه چیزی براش بخر باهاش بازی کن دلش به دست بیاد بچه خیلی معصوم خیلی از پدر و مادر حرف میشنوه زود دلش به دست میاد نگاه کن ببین کجا وقت اضافه میاد یا چه ساعت هایی میخوابه برنامه بریز کاراتو زمان بندی کنی حوصله ات نمیره، عذاب وجدان نمیگیری که چرا وقتم تلف شد اینو تو خاله هام میبینم بچه رو میزنن خیلی طفلی ها معصوم نگاه میکنن ولی خب خاله هام واقعا خیلی خسته میشن کلی باید صداشون کنی از خواب بلند بشن مدام شستن و ناهار و شام و رسیدگی...... برنامه ریزی هم نمیکنن وقتای اضافه شونو میذارن برای تلوزیون خب اونو بذارن به شیشه شیر حاضر کردن دیگه بچه جیغ نکشه یا برنامه نوشتن..... یه گوشه ریلکس کن دستتو بذار رو قلبت حدودا 40بار یاهر تعداد که خواستی یکی از اسم های خدا رو بگو دلت اروم بشه مادر فهمیده و دلسوزی هستی از پیامتون معلومه فقط یکم انگار استراحت نیاز دارین

عزیزم لطف داری.... دور از جونت چرا دستت بشکنه بعضی اوقات ادم انقدر خسته میشه از کار کردن و...... یا ...

اره اخه باردارم کلا بهم ریختم رو صدای جیغش حساس شدم فردا از صبح همه وقتپو میذارم براش جبران بشه ممنون

2728
اره اخه باردارم کلا بهم ریختم رو صدای جیغش حساس شدم فردا از صبح همه وقتپو میذارم براش جبران بشه ممنو ...

میگن وقتی نسبت به صدا حساس میشید نشون دهنده فشار عصبی....... کاراهاتونو تقسیم کنید عجله هم نکنید  کار زیاد باهم انجام ندین..... به سلامتی این بچه هم فکر کنید اون کوچولو هم زود دلش به دست میاد زیاد عمیق نرو تو فکرش قدیمیا به هیچ جاشون نبود بچه همسایه سر سفره بود نمیفهمیدن حتی دانشگاه رفتن و دور بودن رو غصه نمیخوردن بالاخره پیش میاد ..... خواهش میکنم.  عزیزم 😍💕🌈🌹🌸🌺💞صحیح و سالم بیاد بغلتون  ان شاءالله 

میگن وقتی نسبت به صدا حساس میشید نشون دهنده فشار عصبی....... کاراهاتونو تقسیم کنید عجله هم نکنید &nb ...

من کلا خیلی خوش خواب شدم با بچم زیاد استراحت میکنیم روزی ۲ ساعتم بیشتر کار نمیکنم که خسته نشم سعی میکنمم زیاد فکرمو مشغول نکنم ولی مشکلات زیاده به هر حال بیشترشم مربوط به همین دخترمه خییییلی شیطونه خیلیم شیرینه ها ولی واقعا انرژیش تمومی نداره