2733
2734

شماها شنیدین که تقریبا یع ماه پیش تو ابادان یه خانوم متاهل با پسر جوان رابطه داشته و همسرش فهمیده و زنش رو کشته و الان منتظر اعدامه و وسر جوان هم فعلا بلاتکلیف در دادگاه بسر میبره؟راجع به یکی از اطرافیانه که کسی ازش خبر نداره چجوری میتونم از منبع موثقی پیگیر شم ؟  خیلی ضروریه ولی دستمون به جایی بند نیس

با پسره فامیلین؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسلام این اجازه رو به مرد داده که اگر زنش رو با یه مرد در حال رابطه دید بکشه🙄

فکر نکنم حکم اعدام برای ایشون ببرن البته اگر واقعیت داشته باشه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
اسلام این اجازه رو به مرد داده که اگر زنش رو با یه مرد در حال رابطه دید بکشه🙄 فکر نکنم حکم اعدام ب ...

من هنوز مطمئن نیستم میخوام مطمین بشم..خب حالا واقعیتم داشته باشه طرف قتل کرده دیگه

اسلام این اجازه رو به مرد داده که اگر زنش رو با یه مرد در حال رابطه دید بکشه🙄 فکر نکنم حکم اعدام ب ...

اولا اسلام حکم نداده،این آخوندا همه چی رو به نفع خودشون که مرد هستند درست کردند وگرنه همچین آیه ای نداریم تو قران،درضمن حتی اگه با هم تو خونه پیداشون کنه و لخت باشه نباید بکشه،فقط اگر درحین عملیات باشه،که اونم احتمالش خیلی کمه

2738
چجوری میتونم من یه شهر دیگم ولی این خبر مربوط به ابادان.از کجا شمارشون و پیدا کنم

برو سايت هاى خبرگزارى رو تو اينترنت بگرد زنگ بزن يا بخش تماس كه شبكه هاى مجازى براشون پيغام بذار 

من يكى از جاهايى كه ميشناسم تو بخش جنائى فعال سايت ركنا هست 

امضاتو دیدم،در دین اسلام این زن نبود که مردو گول زد سیب بخوره،بلکه با هم تصمیم گرفتند وحتی خدا آدم رو بیشتر نکوهش میکنه ،چون مستقیما خودش به آدم گفته بود از این درخت نخور اما حوا از آدم شنیده بود،اینکه حوا آدم رو گول زده برگرفته شده از دین مسیحیت و بعضی ها به این قضیه دامن زدند،اما هم آیه قران به شکل مثنی یعنی جمع دو نفر،اون ها رو نکوهش و در آیه بعد اون فقط آدم رو مورد سوال قرار میده،میتونید در اینترنت بزنید و باور غلطی که در ذهن ما جاافتاده رو متوجه بشی🌷🌷🌷

حالا شما میخوای از اون پسر خبر بگیری یا قاتل

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
امضاتو دیدم،در دین اسلام این زن نبود که مردو گول زد سیب بخوره،بلکه با هم تصمیم گرفتند وحتی خدا آدم ر ...

ممنون بخاطر توضیحتون

من امضام رو پاک میکنم تا به عقیده ی کسی بی احترامی نشه عزیزم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!