2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

چرا ترسیدی؟؟؟

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2714
جدی؟ انقد گریه کردم که زیر چشمام گود افتاده😭😭

خخ اره از من خورد ب عقب ماشین خاستم پیاده بشم گفتم خدایا چن قسمت شده یعنی😁پیاده شدم هیچیش نشده بود تازه همه هم میگفتن نترس موتوریه مقصره😛

اخه توقع نداشتم اصلا باورم نمیشد از تصادفم خیلی میترسم🥺

عزیزم خب پیش میاد حق داری بترسی به مرور بهتر میشی همین ک موتور سوار چیزیش نشده یعنی سرعت شما مناسب بوده عزیزم آروم باش میگذره میدونی من مادرم چهار سال پیش تصادف کرد داداشم باهاش بود توی یه ماشین دیگه بودن یکی چنان زد بهشون که سه نفر در دم مردن راننده ماشین مامانم داداشم و خود مامانم خب بعدش اون راننده که زده بود به مادرم اینا خیلی خودشو میزد میگفت من سه نفرو کشتم فکر کردین وجدانم اعصابم ارومه تا آخر عمر غصه میخورم ولی بعد سه سال شنیدم به زندگب گی عادی برگشته خلاصه چیزی ک واست پیش اومده جزعیه چند روز دیگه خوب میشی غصه نخور گلم

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2706