2410
2553

برين بهش هم خوشحال ميشه هم باهات ادامه حرف زدن ميده 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
خو چیجوری یه بحث بگین آخرش دعوا و قهر نشه😂

بحث +۱۸  

هم برای اقایون جذابه هم به دعوا ختم نمیشه

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😕😕قهری؟

چرا؟

خب این که اصلا خوب نیس کم کم براش خسته کننده میشی و دیگه بهت اهمیت نمیده مگه بچه ای که قهر کنی

رو خودت کار کن شاد و شیطون باشی کی از ادم بداخلاق قهرقهرو خوشش میاد

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2720
2714
😐😐😐😐😐😐😐خیلی خوشحال میشه در اون حد نمیخام

خب نرين 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
از خاطره های خوبتون بگو و ب شوخی خنده بکشون حرفاتو

😅شانس گو خواهر یهو دعوا میشه 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
جووووووون من پایم  فقط اون وسطاش طاقتش تموم میشع من ازون لحظه میترسم😂😂😂

خب از اخراش نگو که ...

بگو دلم برای بغلت تنگ شده ، ببینمت میپرم بغلت 

وای بازوت اینجوری اونجا اینجوری دماغت بانمکه و....

همون اول کار نرو سراع کارای ، خاک،  بر ، سری بزار دوس داشته باشه که بحث ادامه پیدا کنه و سعی کنه بحث به جاهایی که دوس داره بکشونه 

بعدشم وسطاش جوک بگو بخند نزار زود حرف به جاهای باریک بکشه و تشنه تر شه

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

وای که من تو عقدمون همش با خانمم که ساکت بود دعوا داشتم که چرا حرف برا من نداری ولی مامان و خواهرت که باشن بلبل میشی 

و بالاخره بعد یه مدت خوب سد در حدی که گاهی میگم وای سرم رفت بسه 🤣🤣🤣🤣🤣

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2706