2737
2734
عنوان

كي ٣٠درصد سهام عدالت ش روفروخته ?

390 بازدید | 54 پست

چقد فروختين و به كي فروختين بورس يا بأنك 

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂

منم میخاستم بفروشم ولی دوستان پشیمونم کردن😇

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا مگه چقد ميخرن?

سهام 500 تومنی رو فک کنم یک و خورده ای بخرن.ولی حیفه 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
چرا مگه چقد ميخرن?

من فروختم ۱میلیون ۶۸۰.بانک ملی.غیر حضوری

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
سهام 500 تومنی رو فک کنم یک و خورده ای بخرن.ولی حیفه 

۵۰۰تومانی ها ۲تومنه .یا ۲میلیون ۱۰۰

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
2738
من فروختم ۱میلیون ۶۸۰.بانک ملی.غیر حضوری

كلش رو فروختين اين قيمّت يا فقط ٣٠درصدشه

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂
الان ریختن واست سهامت چقدر بود

دیروز واریزکردن...۴۸۰یا۴۵۰بود دقیق یادم نیس

كلش رو فروختين اين قيمّت يا فقط ٣٠درصدشه

۳۰درصد دیگه

مال من هم يك تومانيه

توبرگه یا سامانه سهام 

۳۰درصد دیگه

يعني هفتاد ديگه هنوز موجوده؟بعد من يك ميليوني رو چقد ميتونم بفروشم

2706