2726
ماست...سس مایونز. ..پیاز حلقه شده ..رنده نکن...نمک و فلفل و زعفران

آهان فلفل دلمه حلقه شده یادم رفت...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابلیمو پیاز رنده شده روغن زعفرون دوتا قاسق ماست همین

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2728

من از یه رستوران دار پرسیدم گفت فقط زعفرون دم کرده و پیاز و فلفل دلمه و یه قاشق مایونز با ادویه جات پودر سیر پودر موسیر یکم زنجبیل رزماری و نمک و فلفل

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

پیاز و زردچوبه فلفل نمک و زعفرون. آب لیمو و سس مایونز قاطی میکنم جوجه ها رو میزارم داخلش

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

من همیشه اینجوری درست میکنم ،خدایی خوبم میشه.ماست،سس مایونز یکم،روغن مایع،پیاز،آبلیمو ،فلفل و نمک،زعفرون،فلفل دلمه یک یا دو تا ورقه باریک.

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
روغن چرا؟

خشک نشه

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

پیاز رو خرد کن نمک بزن دمای اتاق بمونه اب بندازه 

بعد جوجه ها رو اصافه کن رعفران بزن با روغن زیتون و ماست و سس مایونز  خیلی کم ابلیمو

مخلوط کن روش  سلفون بکش 

نوش جان

من از یه رستوران دار پرسیدم گفت فقط زعفرون دم کرده و پیاز و فلفل دلمه و یه قاشق مایونز با ادویه جات ...

استارتر مخلوط  کره اب شده و روغن مایع که بیشتر روغنه هم گفت

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
چقد بریزم؟

بستگی به جوجت داره هرچی بیشتر باشه بیشتر روغن میخاد ولی یکم بیشتر بریزی بهتره چون جوجه خودش خشکه

اول مرغ رو تو زعفرون میخوابونم حدود یک ساعت بعدش بهش یکم روغن اضافه میکنم

بعد پیاز ریز خورد شده و فلفل دلمه ای ریز شده یا رنده شده نمک و فلفل و پودد 

سیر  یکم ق ماست و یک ق سس میزنم بهش ورز میدم و در اخر ابلیمو یکم بهش میزنم 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2706