2737
2739

کتلت هام خوشمزه میشه ولی همیشه خدا وسطش نپخته میشه. 

خیلی حالت خامی داره. رو حرارت کم طولانی سرخ میکنم اینقدر دو طرف سرخ میکنم تیره میشه میره سمت سوختگی 

ولی وقتی از وسط نصف میکنی این سیب زمینی های خام رنده شده صاف میره تو چشم آدم. چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازکتر بردار

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
2731

شکل دونات بکن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

حجم کم باشه نازک تر ،ولی منم این مشکل دارم من ک یبار سیب زمینی ریختم مخلوط کن بعد گوشت و بقیه مواد سرخ کردم بهتر شد خخخ

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

مدل من اینطوریه

بعد ازینکه سرخشون کردم

پیاز تفت میدم با رب . خوب ک سرخ شد اب جوش میریزم حالت سس مانند درست میکنم کبابا رو میریزم داخلش ده دقیقه میجوشه با شعله خیلی کم

هم دیگه خشک نییت. هم خیلی خوشمزه میشه هم میپزه

نی نی من کجایی ؟ تو کجایی؟ ندارم در سرم جزتو هوایی. کجایی؟ تو کجایی؟😔😔
2706