2410
2553
شوهر من معلم بود جشم چرونم بود😁 تو خیابون باید بازوشا سفت میچسبیدی تا حواسش باشه زن داره الانم در ...

خب اره تو هرشغلی پیدا میشه ولی اکثر بازاری ها رو من حس کردم اینطوری هستن 

برا همین دلیل دارید جدا میشید؟ به شما انگ بددلی نزدند ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خب اره تو هرشغلی پیدا میشه ولی اکثر بازاری ها رو من حس کردم اینطوری هستن  برا همین دلیل دارید ...

ن این دلیلش تنها نبود

خیانتم کرد

بعدم گفت تو حساسی😐

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
2714
الان دیگه حقوقشون رو پایه شش ملیونه بد نیست

ن بابا کجا شش ملیون😐 با این رتبه بندی و هزار تا ضمن خدمت تازه شده بود۳۶۰۰

وقتیم اومد خاستکاریم۱۸۰۰ میگرفت

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
آره هیمن طوره  کارمند دنبال کارمنده  ماهایی هم که به لحاظ شغلی هیچ پخی نشدیم بازاری و سو ...

عزیزم این حرفو هیچچچچچچچچچچچچ وقت نزن یه خانم خونه دارم برای خودش شخصیت داره بخدا قصدم اهانت نبود

آمار شرکت داداشمو گفتم وگرنه معلومه که خونه دار با کارمندم دیدم کلا منظورم این بود شاسنش بالاتره  

عزیزم خود بابات با مامانت ازدواج کرد مگه خونه و ماشین داشت که از یه پسر جوون انتظار داری همه چی داشته باشه؟؟؟اونم تو این گرونی!!اگه میخوای خونه و ماشین داشته باشه با یه مرد ۳۵ ساله ازدواج کن.خیلی غیرمنطقی شدن دخترا واقعا.

تازه اگه میخوای ادامه تحصیل بدی تا قبل لیسانس به فکر شوهر نباش.چون کارِت خیلی سخت میشه.باید از دانشگاه بیای غذا درست کنی.خونَت رو جمع کنی.این کارا رو هم نکنی شوهرت ناراحت میشه و تو زندگیت مشکل پیش بیاد.

2706