2726
عنوان

نکنه سرطانه استرس دارررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیماه پریود نشدم دوتا آمپول پروژسترون زدم بعد پریود شدم تموم شد روز بعد ش شروع شد دوباره تا الان ...

قرصی مصرف نمیکردی؟  رژیم نگرفتی ؟  اگر اینا نباشه میری سونو و آزمایش مشکلت حل میشه . اصلا نگران نباش . بدتر از تو هم تو دوستام و همکارام انقدر زیاد دیدم که شش ماهه درمان شدن . فقط پیگیر شو و  استرس الکی نداشته باش 

2728
قرصی مصرف نمیکردی؟  رژیم نگرفتی ؟  اگر اینا نباشه میری سونو و آزمایش مشکلت حل میشه . اصلا ...

ورزش خیلی کردم حلقه دراز نشست دقیقا از وقتی حلقه زدن شروع کردم مشکل پیدا کردم. اخه من پریودی حتی سر ساعت بود نابود شدم

خدا ❤ من است.
دکتری اطرافم نیست راهنمایی بگیرم برا همین نت رو سرچ کردم که اونم بیشتر نگرانم کرد

عزیزم شما دیگه چ علامتی داری.من میگم شاید بخاطر آمپول پروژسترون  باشه .البته ۱۰ سال پیشم کیست داشتم.

خدا ❤ من است.
ورزش خیلی کردم حلقه دراز نشست دقیقا از وقتی حلقه زدن شروع کردم مشکل پیدا کردم. اخه من پریودی حتی سر ...

نگران نباش . چیزی نیست . ولی ممکنه همونا رو اشتباه زدی فشار وارد کرده باشی به بدنت

برا شما هم کم زیاد میشه یا قطع میشه دوباره شروع میشه

نه برا من قطع نمیشه...کم و زیاد هم نمیشه ثابته.. زیاد نیست ولی خوب ده روزه ادامه داره...شما پروژسترون رو طبق تجویز دکتر مصرف کردید؟؟ ایشالا که برطرف میشه 

نگران نباش . چیزی نیست . ولی ممکنه همونا رو اشتباه زدی فشار وارد کرده باشی به بدنت

نمیدونم ولی امروز دیگه هیچ کدوم از ورزشا رو انجام ندادم.عفونتم داشتم ماه قبل که رفتم آمپول داد.

خدا ❤ من است.
2706