2733
2734
عنوان

شمام مث من بی انگیزه شدین؟؟؟؟

493 بازدید | 66 پست

نمیدونم چرا اینجوری شدم.خودمو خیلی ول کردم.اصلا دلم نمیخواد با کسی رفت و امد کنم و دلم نمیخواد مثلا برم کلاس.حوصله هیچ کاریو ندارم..حس میکنم هیچی خوشحالم نمیکنه.

مثلا با خودم میگم چرا باید برم سرکار؟ الکی ب خودم زحمت بدم و زیردست کسی باشم؟

خیلی هدفا و ارزوهام کوچیک شدن..دلم نمیخواد خودم واسشون تلاش کنم..

بعضی وقتا فک میکنم ک من اصن ارزوی بلندمدت ندارم

اصن دیگه کمال گرا نیستم

بنظرتون چرا؟؟؟/

فرق زیادی هست بین کسی که تو قله به دنیا اومده با کسی که از کوه بالا رفته تا به قله رسیده…

یا الله 🤷‍♂️  توضیحات تکمیلی  (مادر پسر شجاع اینم مدال شجاعت به دلیل رشادت ها و دلاوری تقدیم شما 🎖️😒) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط   تنهاتر شدم هیچیم خوشحالم  نمیکنه

ولی سرکارو دوسدارم  سرم گرمه

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
2728

آره منم اینجوریم 

خیلیم بابت این موصوع ناراحتم 

اما انگار به همینی که هستم و دارم قانع شدم‌

البته مشکل خاصیم  نداره زندگیم واسه همین دنبال پیشرفت نیستم

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2738

من فقط تنها کار مفیدی که مبکنم کتاب میخونم و گاهی خیاطی و رسیدگی به گل و گیاهم 

کی پایه س باهم برنامه بذاریم یه تکونی به خودمون بدیم؟

هرروزم گزارش کار بدیم 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

شمادیگه زیادی بی تفاوت شدین.مردم اگه بی انگیزه شدن بخاطر فشار اقتصادیه ک هرچی میدوئن ب هیچی نمیرسن.بنظرم باید جمله دوست عزیزی ک اولین کامنت رو گذاشتن طلاگرفت

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
فرق زیادی هست بین کسی که تو قله به دنیا اومده با کسی که از کوه بالا رفته تا به قله رسیده…

دقیقا.اونی که توی قله بدنیا اومده باشه هیچی که نه ولی فاکتورهایی که ممکنه شادش کنن کمه.ولی کسی که چیزی نداشته ولی الآن نسبتا در قله اس حتی ی پراید حتی کمتر ی موتور هم براش مزه میده.من اون دومی ام

آرام باش که دنیا محل گذر است...
آره منم اینجوریم  خیلیم بابت این موصوع ناراحتم  اما انگار به همینی که هستم و دارم قانع ش ...

دقیقااااا من همینم..انگار ک قانعم ب همینی ک هستم...جالب گفتی..

حالا بعضیا رو میبینم هرچی ب دست میارن بازم کمشونه..دلشون میخواد بازم پیشرفت کنن

دقیقااااا من همینم..انگار ک قانعم ب همینی ک هستم...جالب گفتی.. حالا بعضیا رو میبینم هرچی ب دست میار ...

خوش به حالشون .ادمای  بلند پرواز موفقن 

منم سالها بلند پرواز بودم ولی یهو خیلی بیخیال شدم 

من فقط تنها کار مفیدی که مبکنم کتاب میخونم و گاهی خیاطی و رسیدگی به گل و گیاهم  کی پایه س باهم ...

من حتی کتاب هم دلم نمیخواد بخونم..از بس ک کتابای چرت خوندم اصن انگار خیلی وقته کتابی پیدا نکردم ک روحمو ارضا کنه..

یا اصن فیلم دیدن..قبلا ی فیلمای خوبی بود..الان هرکدومو نگاه میکنم وسطش قطعش میکنم

2706