2737
2734
عنوان

اگر شوهرتون قبل ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 164 پست
ببین تاجاییکه من میدونم بتونی ثابت کنی دادگاه حکم طلاق صادر میکنه 

ازدواج دوممه طلاق سخته برام 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تصمیم خودت چیه؟

باش بمونم بخاطر ابروم.... ولی تا میتونم عذابش بدم و ازش انتقام بگیرم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2731
اخه گلم تاپیک مو با دقت بخونی متوجه میشی من پرسیدم چون بهم دروغ گفته چطور باش رفتارهکنم  وگ ...

یا باید بگذارین ویه ذره بهش حق بدین هرچند باید راستشو میگفت ولی نقص حساب میشه اونم اگه همسرش گرم مزاج باشه متاسفانه گفته و کاریش نمیشه کرد 

♥️ 
واقعا تو این مورد واسم مهم نیست شاید تنها دروغ قابل بخشش... از نظر شما سرد مزاج یعنی چی؟؟

سرد مزاجی یعنی اینکه ده روزم رابطه نداشته باشه براش مهم نیست... اصلا شوق و هیجان نداره

باش بمونم بخاطر ابروم.... ولی تا میتونم عذابش بدم و ازش انتقام بگیرم

ببین مگه نمیگی نیازتو برطرف میکنه؟بنظرم خودتم یکم همکاری کن خوب میشه .اینجوری بخوای عذاب بدی که زندگیت زهرمار میشه

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738
اونم ازدواج سومش  الان موندم از دروغ ش راحت بگذرم یا...

شِت 😑 میخوای برات استخاره بگیرم؟ البته فردا چون الان وضو ندارم و کرم زدم

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
سرد مزاجی یعنی اینکه ده روزم رابطه نداشته باشه براش مهم نیست... اصلا شوق و هیجان نداره

حالا واسه من بیشتر...

اوایل واسم ناراحت کننده بود جدیدا نه 😐

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
من ناراحت میشدم چون نباید ازم پنهان میکرد اما اگه ازدواج کرده باشیم کمکش میکنم 

هیچ پنهان کرد بر عکس شو بهم میگفت 

قربونت برم عزیزم من باشم هیچوقت نمیتونم فراموش کنم اون تو رو گول زده وگرنه الان باید بهترین همسر کنا ...

هیچ وقت فراموش نمیکنم و نمیبخشمش... ولی نمیدونم چطور باش رفتارهکنم 

2706