2733
2739
عنوان

خانمای که از بانک سردر میارن تورووووووووخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 70 پست
امکان نداره موجودی برنی بگه کافی نیست.  اتفاقا باید دعا کنم کارتت سالم باشه تا بتونی پیگیری کن ...

یعنی چی من تازه با این دستگاه سوپریا هم زدم موجودی هیچی نداره میزنه کافی نیست😭😭😭😭

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام با شماره گویا بانک ملی تماس بگیر ورمز دوم رو بزن وتراکنشهای اخر رو ببین

رمز دوم یادم رفته الان چیکارکنم😭😭😭😭با این دستگاه سوپریا گرفتم موجودی فقط میزنه موجودی کافی نیست یعنی چرااااا؟

رمز دوم یادم رفته الان چیکارکنم😭😭😭😭با این دستگاه سوپریا گرفتم موجودی فقط میزنه موجودی کافی نیست ...

موجودی بگیری مبلغ موجودی رو میزنه نمیگه موجودی کافی نیست  مبلغ رو نشون میده. مگه اینکه حتی صد تا تک تومنی هم توش نباشع که بخوای  حتی با اون مبلغ هزینه موجودی گرفتن رو پرداخت کنی.

2738
موجودی بگیری مبلغ موجودی رو میزنه نمیگه موجودی کافی نیست  مبلغ رو نشون میده. مگه اینکه حتی صد ت ...

اصلاااا هیچی نداره همش میزنه کافی نیست چندبار امتحان کردم

شاید دستگاهشون الکیه وا من هم نشنیدم دستگاه موقع موجودی گیری بگه ناکافی عجیبه

منم تعجبم از اینه هیچی نداره حتی صدهزار تومنی تازه با دستگاه کوچیک گرفتم قبلشم خودپرداز اینک گفت

ندارمش داداشم گرفت فقط میگه موجوی کافی نیست

نميخوام ناراحت بشي وخيلي صريح عرض كنم برادرت حسابتو خالي كرده ده گردش اخر بگير دروبين بانك مشخصه برادر/ برادرهاي قديم الاني ها فقط ميخوان بكنن شايد باورش سخته 

نميخوام ناراحت بشي وخيلي صريح عرض كنم برادرت حسابتو خالي كرده ده گردش اخر بگير دروبين بانك مشخصه برا ...

ن بابا مطمعنم اون این کارو نکرده خودم هم رفتم سوپری موجودی زدم میگه موجودی کافی نیست

2706