2726
عنوان

هول اگزوم (آزمایش ژنتیک)

| مشاهده متن کامل بحث + 25932 بازدید | 98 پست
یعنی اگه شما بچتون پسر بشه خدایی نکرده عقب مانده ذهنی میشه با اینکه همسرتون اون ژن رو نداره؟بهتر نیس ...

گفتیم همسرم هم آزمایش بده تا ببینیم چی میشه 

نه احتمال اینکه بچه پسرمون عقب مانده ذهنی بشه ۵۰ درصده نه ۱۰۰ درصد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم هنوز ازمایش ندادیم کرمانشاهم بهمون گفتن ۷ و ۲۰۰ به ازای هر ژن معیوب هم گفتن ۶۵۰ شما کجا ا ...

برو آزمایشگاه دکتر علی بخشی زیر نظر مشاوره دکتر مهستی درخشنده هم میتونی بری مشاوره ژنتیک هست برق ساختمان برق

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
2728
برو آزمایشگاه دکتر علی بخشی زیر نظر مشاوره دکتر مهستی درخشنده هم میتونی بری مشاوره ژنتیک هست برق ساخ ...

سه ماه پیش رفتم متاسفانه جوابش خوب نبود و ۹ ژن معیوب پیدا کردن که یکیشون ۵۰ درصد در هر بارداری جنین پسر احتمال عقب ماندگی ذهنی داره حالا بهم گفتن باید ژن هایی که پیدا کردن دوباره بررسی و تایید بشه  همسرم هم ازمایش بده و ژن های همسرمم هم بررسی و تایید بشه و باید در آخر اگر تونستم باردار بشم امینوسنتز انجام بدم حدود ۲۰ تومن خرجشه و همینجوری موندم 😞😞

سه ماه پیش رفتم متاسفانه جوابش خوب نبود و ۹ ژن معیوب پیدا کردن که یکیشون ۵۰ درصد در هر بارداری جنین ...

عزیزم پناه بر خدا مشکلتون حل بشه.  واقعا سخته . کدوم آزمایشگاه و دکتر رفتی ؟  ما تحت نطر دکتر مهستی درخشنده هستیم ‌ گفتن دو سه ماه دیگه جواب میدیم هنوز منتظریم چقدر طول کشید که بررسی کتن و بهتون جواب بدن؟

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
عزیزم پناه بر خدا مشکلتون حل بشه.  واقعا سخته . کدوم آزمایشگاه و دکتر رفتی ؟  ما تحت نطر د ...

منم زیر نظر همون دکترم ازمایشگاه علی بخشی هم رفتم امروز رفتیم همسرمم هم ازمایش داد 

واسه ازمایش اولم تقریبا ۳ ماه و ۱۰ ،۱۲ روز طول کشید اینم که امروزدادم همینقدر طول میکشه 

ولی فعلا تایید خودمو نگرفتم ولی پرسیدم گفت اونم یه سه ماهی طول میکشه حالا فعلا منتظریم ببینیم خدا چی میخواد 

دوست عزیز شما آزمایش دادین؟جوابش چطور بود؟ منم میخوام با پسرعمه مم ازدواج کنم و باید این آزمایش رو ...

من آزمايشو دادم ولي الان نزديك به ٣ ماه هست كه هنوز جوابش نيومده

سلام ما هم آزمایش هول اگزوم دادیم هر کدوم 7200  آزمایشگاه پارسه تهران  اول من آزمایش داد ...

عزیزم یه سوال داشتم،ماهم به خاطر مشکل ژنتیکی هول اگزوم دادیم فرستادن آلمان،یعنی فقط از من گرفتن گفتن جواب آزمایشت بیاد بعد از همسرت میگیریم،میخواستم بپرسم اون چقدر طول میکشه بیاد؟اونم میفرستن آلمان؟برای شما چطوری بود،ممنون میشم جواب بدی

دوست عزیز شما آزمایش دادین؟جوابش چطور بود؟ منم میخوام با پسرعمه مم ازدواج کنم و باید این آزمایش رو ...

بله من آزمايشو دادم بعد هم همسرم داد، ژن مشترك يافت نشد. در نتيجه مشكلي براي بارداري نيست. شما كه قصد ازدواج فاميلي داريد به نظرم حتما قبلش يه دكتر ژنتيك بريد.

من فردا بايد بدم اين آزمايشو خيلي راجع بهش تحقيق كردم. هزينشم از نفري ٧ ميليون تا نفري ١٤/٥ ميليون ...

سلام عزیزم خوبین شماازمایش هول اگزوم دادین میشه من چندتا سوال ازتون بپرسم. اخهمنم سه ماهه آزمایشو دادم

2706