2733
2734
عنوان

بیبئ چک

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 73 پست
باشه عزیزم پس برو بخواب فعلا

اصلا باورم نمیشد پریود بشم چقدرررر حالم بد ....داغونم 

کاش بمیرم ...دیگه نمیکشم ....خدایا چرا اخه

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
اصلا باورم نمیشد پریود بشم چقدرررر حالم بد ....داغونم  کاش بمیرم ...دیگه نمیکشم ....خدایا چرا ...

آخی عزیزم اشکال نداره ایشالا ماه بعد خدایا هیچ کسو منتظر نذار

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا باورم نمیشد پریود بشم چقدرررر حالم بد ....داغونم  کاش بمیرم ...دیگه نمیکشم ....خدایا چرا ...

خدا نکنه بخدا منم همین حسو دارم دیگه خسته شدم منم یک ساله اقدامم ولی میدونم که این ماه هم مامان نشدم‌ 😭

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
خدا نکنه بخدا منم همین حسو دارم دیگه خسته شدم منم یک ساله اقدامم ولی میدونم که این ماه هم مامان نشدم ...

شما مشکلتون چی هست؟من همسرم مورفولوژی یک هست باید میکرو کنیم

وای وااااقعا سخته ...تحمل ادم سرمیره...باهربار پریودی نابود میشیم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2731
شما مشکلتون چی هست؟من همسرم مورفولوژی یک هست باید میکرو کنیم وای وااااقعا سخته ...تحمل ادم سرمیره.. ...

اره بخدا خییلی سخته والا من الان دقیق نمیدونم مشکلم چیه ولی عفونت دارم یه ذره هم پرولاکتینم بالاست اگه دیگه مشکلی جدیدی پیدا نشه ؟ 

اره بخدا خییلی سخته والا من الان دقیق نمیدونم مشکلم چیه ولی عفونت دارم یه ذره هم پرولاکتینم بالاست ا ...

خب پس امیدداشته باش همسرت ازمایش داده؟

مشکلتون خداروشکر حاد نیست نگرانی ندار 

مشکل باشه سخته امیدنداری

من سه روز مونده به پریودم نشون داد

سلام عزیزم علایمت چی بود؟4روز به موعدم مونده از دیروز نوک سینه هام درد داره حتی از رولباس دست میزنم درد داره کمر درد هم دیروز داشتم قرص مدروکسی پروژسترون میخورم یدونه دیگه مونده که تموم بشه علایم واسه بارداری هس یا اومدن پریود؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2738
خب پس امیدداشته باش همسرت ازمایش داده؟ مشکلتون خداروشکر حاد نیست نگرانی ندار  مشکل باشه سخته ...

خدا کنه حامله باشم‌

خدا کنه حامله باشم‌

انشاااالللااااا که بارداری ....بدون که علاعم اصصصلا مهم نیست 

من شکی نداشتما باوجودی مشکل داشتیم اینقدر علاعم قوی بود

سلام عزیزم علایمت چی بود؟4روز به موعدم مونده از دیروز نوک سینه هام درد داره حتی از رولباس دست میزنم ...

عزیزدلم من درد سینه شدید داشتم چند روز بعد یهو قطع شد دردش،چند روز بعد دوباره اومد سراغم،البته عزیزم من همیشه چند روز قبل پریود لکه بینی داشتم ولی تعجب کرده بودم چرا از لکه بینی خبری نیست و فقط سینه درد دارم،بعد از چند روزم اشتهام زیاد شده بود و به سرعت در حد مرگ گرسنه میشدم

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
عزیزدلم من درد سینه شدید داشتم چند روز بعد یهو قطع شد دردش،چند روز بعد دوباره اومد سراغم،البته عزیزم ...

البته وقتی فهمیدم از دو سه هفته بعدم خب علایم دیگه اومد سراغم

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
انشاااالللااااا که بارداری ....بدون که علاعم اصصصلا مهم نیست  من شکی نداشتما باوجودی مشکل داشت ...

ایشالا من این ماه حامله باشم تو هم ماه آینده انتظارت تموم بشه

ایشالا من این ماه حامله باشم تو هم ماه آینده انتظارت تموم بشه

انشالا