2703
2553

سه چهار روزدخترم استفراغ  شدید و اسهال اصلنم خوب نشده ترسیدم ببرمش دکتر چون وضعیت شهر فوق العاده قرمز قرمزم رد کرده ولی امروز بشدت نگران شدم و ماسک دستکش زدم خودم نی نی رفتم اورژانس  با توجه ب اینکه گفتم بعد هر چیزی ک میخوره بلافاصله  استفراغ میکنه حتی اب. اسهالم هست خیلی بی حوصله است و اشتها اصلن نداره روزی چهار پنج بار بالا میاره میدونید چی داد بهش . او ار اس  آستامینوفن و یک سرم فقط اور اس ک اصلن لب نزد استامنیفن نفهمیدم اینجا واسه چی داد  🙁 سرم هم قرار امشب بزنم ولی  بسنارستان نزدم ترسیدم از پرستارا الوده نباشن با هژار نفر سرکار دارن خودم شب دوستم  میاد میزنه براش حالا هنوزم استفراغ میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نداده خودم بخرم بریزم تو سرمش یک سومش اندسترون

نههههه به هیچ وجه...با دکترش مشورت کن...شماره دکتر اطفالو نداری؟

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
نههههه به هیچ وجه...با دکترش مشورت کن...شماره دکتر اطفالو نداری؟

اینجا از این خبرا نیس شماره دکتر وفلان اینجا بلوچستان رسیدگی نیس  دکترا اصلن بسماراشون تحویل نمیگیرن فقط پول جم میکنن چند نفر ک کشتن قشنگ یاد گرفتن میرن شهرستانهای بالا  

2714
اینجا از این خبرا نیس شماره دکتر وفلان اینجا بلوچستان رسیدگی نیس  دکترا اصلن بسماراشون تحویل نم ...

چی بگم والا

بفرس بی زحمت

این پیج دکترایی که رایگان و غیر حضوری راهنمایی میکنن رو معرفی میکنه رفتی بگرد توش متخصص اطفال هم هست بعد برو توی پیج متخصص اطفال پیام بده معمولن ساعت کاریشون رو نوشتن https://www.instagram.com/dr.shadi1/

عزیزم بچه ت چطوره؟ بهتر شده؟ نگرانشم

سلام عزیزم فدات بشم رفتم اینستا خانم دکتر سریع جواب داد خدا خیرش بده امروز یکم بهتر ولی خب بازم استفراغ میکرد اما کمتر از قبل بود 

سلام عزیزم فدات بشم رفتم اینستا خانم دکتر سریع جواب داد خدا خیرش بده امروز یکم بهتر ولی خب بازم استف ...

خدا رو شکر عزیزم ایشالا که خوب خوب میشه...خیلی نگران بودم خودم بچه دارم درکت میکنم قلبم به درد اومد گفتی بچت حالش بده و دکترای خوبی نداره اونجا

2706