2726
عنوان

کیا با فامیل شوهر رفت و امد دارن؟

268 بازدید | 18 پست

شوهرم با فامیلشون ک کل عموها و عمه ها و زن عموها میشه. هررررروز گشت و‌ گزار میرن. چون پدرشوهرم و باقی برادرای شوهرم ماشین ندارن. 

باید همسر بنده اونارو ببره. واقعا کلافه شدم. من دوست ندارم زیاد باهاشون رفت و امد کنم

تازه دوساله عروسی کردیم

اگه من نرم و فقط شوهرمو بفرستم بد میشه؟

نی نی من کجایی ؟ تو کجایی؟ ندارم در سرم جزتو هوایی. کجایی؟ تو کجایی؟😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ینی هر روز باهاشون باید بری؟ نمیشه که‌خب هی از زندگیت‌میفتی  شاغل نیستی؟  من‌چند ماهی یک ...

نه شاغل نیستم بچه هم ندارم

اره هرروز هرجا رفتن بابد برم این مهمونی.اون مهمونی.دشت و دمن

نی نی من کجایی ؟ تو کجایی؟ ندارم در سرم جزتو هوایی. کجایی؟ تو کجایی؟😔😔
وا بخاطراونا؟مگه میشه

دوستم از بس ماشینشو این ور واون ور بردن فروختش خودشو راحت کرد

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
دوستم از بس ماشینشو این ور واون ور بردن فروختش خودشو راحت کرد

اشتباه کرد 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

اجنه و شیاطین😐😑

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
نه شاغل نیستم بچه هم ندارم اره هرروز هرجا رفتن بابد برم این مهمونی.اون مهمونی.دشت و دمن

😑😑😑😑من باشم‌میگم‌کار دارم درس دارم واقعا هم دارم از همسرمم واقعیت ناراحت میشم هر روز بخواد هی بره نمیشه که خب نمیسه گاهی ماشینو بهشون قرض بده ادم اینجوری از کار و زندگیش میمونه !!!

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2706