2726
عنوان

زندگی با خانواده شوهر

723 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها من کنار خانواده شوهرم زندگی میکنم احساس میکنم افسردگی گرفته ام رفت و آمد خیلی زیاده،شوهری خیلی ب مادرش وابسته اس کلی باهاش حرف میزنم راضی میشه خونه بگیریم بعد پشیمون میشه و پا پیش نمیزاره شما بگین چیکار کنم ،میگه دلم نمیخاد از مادرم جدا بشم،من از مادرش راضی ام خیلی دوسش دارم فقط با رفت و آمدا مشکل دارم

درکت میکنم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مشکل تورو دارم با اینکه خودمون خونه داریم داده رهن ،میگه من وظیفمه پیش خانوادم باشم خسته شدم بخدا ،تا سرمونو میاریم بالا مادرشوعرم میپره بالکن میگه پسرم کجا میرید کی میایید نرید من حوصلم سرمیره وبخاطر اون حرف مادرش مارونمیبره بیرون میگه برید بالا پیش مامانم تا حوصلش سرنره

سرایبی پریسام درخواستمو قبول کن
مگه خونه رو‌اونا براتون خریدن ؟  ینی چی نمیخوام از مادرم جدا بشم 😑😑😑😑😑

خونه مال شوهرمه و اصلا نمیتونم رفت و امد خواهر برادراش کم کنم مادرشوهرم خیلی مهربونه هر روز مهمون داریم

عزیزم این حرفهارو قبل از ازدواج بزنید.من قبلش گفتم تعیین مسکن با من تو عقدنامه هم نوشتم.شماهم از قبل میدونستی قراره باهاشون زندگی کنی اینارو گفتم حرص نخوری.بازم باهمسرت ارام صحبت کن زیاد بگی نتیجه میده

منم مشکل تورو دارم با اینکه خودمون خونه داریم داده رهن ،میگه من وظیفمه پیش خانوادم باشم خسته شدم بخد ...

عزیزم برای شما هم همین نسخه رو تجویز میکنم شوهراتون رو تو مشتتون نگیرین فایده نداره

2706