2733
2734
عنوان

خانومای اهل ادکلن بیاین لطفا 😍

95 بازدید | 10 پست

چندتا سوال دارم در مورد اصطلاحات🤔 

خب ادکلن اصل که مشخصه از اسمش

ادکلن اصل انباکس هم همینطور یعنی اصله ولی جعبه نداره اما کیفیتش همونه 

خب حالا تستر اوریجینال چیه؟ معنیشو میدم اما میخوام بدونم از نظر اندازه و کیفیت چطوره؟ 

و همچنین های کپی، اونم معنیش مشخصه اما کیفیتشو نمیدونم ؟!!

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تستر اورجینال همونی هست ک تو مغازه میری بهت میدن بو میکنی دیگه... اونه مثلا ادکلن ایس بولو رو میخوای بخری اصلش رو ک از جعبه در نمیاره ی تستر داره اونو میاره بو میکنی خوشت اومد اصلش رو بهت میده میخری

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2738

تستر اورجینال اصله یعنی یه نمونه از همون ادکلن رو میزنن واسه تست کردن های کپی هم که معلومه ادکلن اصل نیس ولی کاملا فیکم نیس نزدیک به اصله 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
تستر اورجینال اصله یعنی یه نمونه از همون ادکلن رو میزنن واسه تست کردن های کپی هم که معلومه ادکلن اصل ...

منظورم‌این بود های کپی چقدر با اصل متفاوته؟ یعنی موندگاری اصلا نداره؟ یا خیلیه کمه... 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
منظورم‌این بود های کپی چقدر با اصل متفاوته؟ یعنی موندگاری اصلا نداره؟ یا خیلیه کمه... 

نمیشه گفت اصلا نداره اما در مقایسه با اصلش کمه 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<