2410
2553
عنوان

سرد شدم😔

805 بازدید | 57 پست

بچها من جدیدا از همسرم سرد شدم‌..

بدون اون غذا خوردن بهم خوش میگذره

بدون اون جایی رفتن خیلی حال میده حتی اگه پیاده روی ساده باشه

وقتی میبینمش قلبم به استرس می افته و تند تند میزنه و عصبی میشم

اخه چرا اینجوری شدم

هیچ حسی بهش ندارم

اهل خیانت نیست ولی دست بزن داره و تحقیر میکنه

اوناییکه ک منو میشناسن و در جریان تاپیکام هستند میفهمن منو...اخه چرا اینجوری شدم 😔😔😔😔

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

اگه میزنتت حق داری عزیزم

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بخاطر کارا و رفتارای خودشه که اینجوری شدی روز به روزم بدتر میشی مگر اینکه اصلاح کنه خودش رو

اصلا دلم باهاش صاف نمیشه

وقتی کلید می ندازه بیاد خونه انگار میخواد خونه رو تبدیل ب زندان کنه......

😔

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
 اگه میزنتت حق داری عزیزم

😔😔😔

خیلی نیش و کنایه میزنه

دیگه از چشمم افتاده

ن راه پس دارم ن راه پیش...

2714
خب این که شما رو تحقیر کرده و دست بزن داشته. تاثیر داره.رفتار شما طبیعی هست که استرس دارید با شما با ...

نمیاد میگه اونا خودشون مریض و روانی آن

نمیدونم دیگه چی بگم

منم با نامزدم فقط به خاطر اینکه یبار گفت بهتره این رابطه رو تمومش کنیم سرد شدم،چن ماه میگذرع ولی مث قبل نشدم،گاهی دلم میخاد بهش بگم دیگه مث قبل دوستت ندارم ،تو  که جای خود داری،

زن فراموش نمیکنه اتفاقا بدترین خاطرات و تو بهترین لحظه ها تو سرش میاره و حال خودشو خراب میکنه

آفرین دقیقا....

😔💔

اصلا دلم باهاش صاف نمیشه وقتی کلید می ندازه بیاد خونه انگار میخواد خونه رو تبدیل ب زندان کنه...... ...

میدونم چی میگی خیلی حس بدیه منم داشتم 

من یه مدت فقط آرزو میکردم بمیره که راحت بشم دراین حد بودم ولی الان خوبم خداروشکر زجر کشیدم ولی ارزششو داشت

منم با نامزدم فقط به خاطر اینکه یبار گفت بهتره این رابطه رو تمومش کنیم سرد شدم،چن ماه میگذرع ولی مث ...

فیلمهای بد نگاه میکنه این بیشتر عذابم میده‌.‌...

زیاد به روش آوردم....

آورد پیش من نگا کرد و از بدن زنا تعریف کرد....

از خوشگلیشون گفت... اخرشم ارضا شد....

😔😔😔😔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

هیچوقت حلالش نمیکنم

میدونم چی میگی خیلی حس بدیه منم داشتم  من یه مدت فقط آرزو میکردم بمیره که راحت بشم دراین حد بو ...

چیکار کردی مگه

2706