2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم😍😍😍😍😍

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)
2714
مگه اول اسم شما چیه؟ خب با آرامش بپرس این خیبیلی تابلوئه ،بگو اگه میخوایی من برم از زندگیت ک با هم ...

عشقم Aخودشه فک کنم

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍

اوووه فک کردم اسم یکی دیگس،خدا خفت نکنه ناراحت شدم ی لحظه

خب خداروشکر

الکی با شکاکیت زندگیتوخراب نکن

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
عشقم Aخودشه فک کنم

اره پست بعدی گفتم ک اشتباه متوجه شدم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

چرا نمیگیرین😐

A خودشه کلیم ذوق میکنه ازین استوریا میذاره میگه ولی بعضی وقتا ی کارایی میکنه بهش شک کنم

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

چند وقته عقدين 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
چرا نمیگیرین😐 A خودشه کلیم ذوق میکنه ازین استوریا میذاره میگه ولی بعضی وقتا ی کارایی میکنه بهش شک ...

عه پس چرا اینطوری نوشته

منم میگم عجب مرد پررویی این

تو نی نی سایت همه مدل مرد داشتیم جز این مدلیشو که تابلواستوری بزاره

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2706