2726

اول بگم خب چندتاخواستگار دارم میخوام یکی و ازدواج کنم نظر سنجی می‌کنم نگید چقدر تاپیک می‌زنی با این عنوان. خب حالا شرایط اقا پسر. خانواده دار با اصالت پولدار شاغل قیافه اش ولی معمولی عوضش همیشه خوش تیپ و خوش بو فقط سربازی نرفته تنها ایرادش و اینکه خانوادش هم خوبن و بی آزار یه مساله اینکه با پسری دوسته که من قبلا بهش علاقه داشتم و نشده و زن اون پسر خبر داشت ولی باهاش ازدواج کرد و میخوام بد ازدواج با اونا کلا کات کنیم به خاطر زنش که فکر نکنه من شوهرش و دوست دارم امیدوارم کات بشن خودشون خواستگار من و اون پسره باهاش دوست نبودما از دور دل داده بودم آلان خداروشکر می‌کنم نشد این پسره مثل خودم پاکه حال بگید قیافه معمولی و سربازی شو چ کنم 

باقرانع ار

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خب اینکه خوبه مشکلی نداره 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا اینهایی که تو گفتی مشکل نیس سربازی یا می‌ره یا معافیت اگه می‌تونه بگیره یا بخره اون آقاهم بهش توضیح بده اونوقت کات میکنن وتموم خوشبخت بشی😊

همیشه سرم بالاس چون بالا سرم خداست 
پولداره میشه خرید ؟

همین خوبه خواهر برو

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
والا اینهایی که تو گفتی مشکل نیس سربازی یا می‌ره یا معافیت اگه می‌تونه بگیره یا بخره اون آقاهم بهش ت ...

بعدم همه یوسف پیامبر نیستن که زیبا باشن به نظر من هرکسی برا خودش خوشگله قیافه طی زمان وپیرشدن از بین می‌ره یا خیلی چیزهای دیگه زیبای ظاهر کوتاه مدته مهم زیبایی باطنه عزیزم😊

همیشه سرم بالاس چون بالا سرم خداست 
2706