2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا همه میگن راحته.واسه شنا و لباس مجلسی و خیالتم راحته ک پس‌نمیده .منم خیلی دوس دارم بخرم اما ال ...

مگہ چندہ؟؟

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
میگم گردو قلمبه نمیشه اونجااااا مشخص نمیشه چجوری بشینیم،اینوری یا اونوری میشه خوابید

توی یوتوب سرچ کن 

توی واژن قرار میگیره 

آره دیگه راحت به زندگیت میرسی انگاری پریود نیستی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2728
میگم گردو قلمبه نمیشه اونجااااا مشخص نمیشه چجوری بشینیم،اینوری یا اونوری میشه خوابید

میره داخل واژن این تصویر بزرگ نشون میده انقدر بزرگ نیست که در واقعیت 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
2738
دست خودم نيست از اين خيلي بدم مياد  بعش فكرم ميكنم يجوري ميشم😂😑 نوار بهداشتيم همچين عاشقش ن ...

امتحان نکردی که این رو میگی 

یکبار مصرف هم داره (من از یکبار مصرف استفاده نکردم) ولی امتحان کن از من میشنوی

یکی دو بار تا قلقش دستت بیاد طول می کشه و یکم اوایل اگر درست قرار ندی ممکنه نشت کنه ولی بعد که بهش عادت کردی دیگه تصور نوار بهداشتی هم واست اذیت کننده میشه

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
مرسی کہ جواب دادی

فکر کنم همون حدود سیصد باشه الان

مارک لونت هم مارک بهتری هست 

ببخشید ولی چجوری نمیوفتع چی نگهش میداره😂😂 خنگ نیستما فق به توضیح بیشتر نیاز دارم    

یوتیوب سرچ کن 

باید خم بشه تا وارد بدن بشه بعد. باز میشه و کیپ میشه 

خيلي خوبه من ب پد حساسيت دارم بعد پري ميسوزه بدنم پول داشتم منم ميگرفتم

پول شیش ماه نوار بهداشتی هست 

ده سال میشه استفاده کرد 

یه سوال وقتی بخوای بعد چند ساعت درش بیاری، تصوزم اینه میپره بیرون خون میپاشه اینور و اونور درسته؟

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
میره داخل واژن این تصویر بزرگ نشون میده انقدر بزرگ نیست که در واقعیت 

با آناتومی طبیعی بدن هماهنگ هست 

به این بزرگی هم نیست 

تا میشه و بعد توی واژن باز میشه 

درد هم نداره ....

(دیگه دارم کم کم فکر میکنم کارخونه لونت واسه بابام هست  این قدر دفاع کردم 😅😅😅)

2706