2733
2734
عنوان

ای کاش....

186 بازدید | 18 پست

ای کاش میتوانستم از این خانه بروم....

تا دور شوم از تمام اعضای خانواده ام،از بستگانم،از این خانه و شهر و حتی از خودم....

ای کاش مادرم اینقدر سنتی فکر نمیکرد....ای کاش من درمیان این همه تعصب بی خود به دنیا نمی امدم....ای کاش میتوانستم کمی دخترانه زندگی کنم....فقط کمی میخندیدم و شاد زندگی میکردم...

ای کاش مادرم به جای دادو هوار،در پاسخ حرف هایم مینشست و با من منطقی حرف میزد...

ای کاش خدا من را ازینجا میبرد‌...میبرد یک جای دور....دور از همه....

ای کاش هیچ وقت پا در این دنیایی که مال من نیست نمیگذاشتم....

ای کاش نمیترسیدم،از مرگ نمیترسیدم...آن وقت هم خودم هم اطرافیان را راحت میکردم....

ای کاش دختر نبودم آن وقت میتوانستم برای راحت شدن از دردهایم در هر تایمی به بیرون بروم،سیگار بکشم یا چه میدانم هرکاری که بشود به وسیله آن خودم را خالی کنم...

ای کاش هیچ وقت نبودم یا حداقل 《دختر》نبودم....

أحب نفسي في أي إصدار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

انشالله ک درست بشه گلم .توصیه میکنم برا ازدواج چشماتو باز کنی

برامن برعکس شد از خنده و شادی و ازادی افتادم تو قفس ک ته هدفی برا خودم ندارم

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
2738
عزیزم سنتی فکر کردن یعنی چی منظور چه چیزه

یعنی دختر هیچ حقی نداره....مثل دوران قدیم که دختر باید تو خونه میموند و شوهر میکرد بعد تموم اختیارش دست شوهرش میبود

أحب نفسي في أي إصدار
2706