2737
2734
عنوان

خانمای باسیاست بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 23 پست
رابطه جنسی کم شده..محبتش کم شده..من زنگ‌ میزنم میگه بله؟ ولی اونا رنگ میزنن بایه لحن خییییلی مهربون ...

اوه چرا گذاشتی ب اینجا بکشه؟ تنها کاری میتونی بکنی یه سره بش بزنی مثلا صبح رف سرکار بزنگ گف بله بگو سلام عشقمممم رسیدی زودبیا دلم تنگت شده ؟موقع نهار بزنگ بگو نهار کِی میای دلم داره در میاد دلم تنگته . اونقدم نزنگ ک خسته شه . بعد ک اومد ارایش کن ب خودت برس . براش هدیه بخر سوپرایزش کن . ازش درمورد شام بپرس یا بگو امشب منو میبری یکم بیرون؟ شام هم نشد اشکال نداره نمیخوام اذیت شی یکم دور دور بریم . بعده یه مدت طولانی بزنگ (اصلا گله نکن) بزنگ بگو عشقمممم چرا ب خانون زنگ نزدی؟ همین روشو ادامه بده همین . 

مامانش تند تند زنگ مبزنه کجایی کیخونتونه بچه چیکارمبکنه زنت کجاس بابادلم ی ذره شد واسه بچت  با ...

تو هم همه حرفای زنیکه رو نادیده بگیر بجاش هی بش شوهرت اس عاشقونه بفرس تو یدونه اس یه متن عاشقانه بنویس اخره همون اس هم بنویس بخدا تنها کس منی تنها یاره منی پشت منی همه کس منی جز تو کسی رو ندارم تو بدترین شرایط دوس دارم صدای قشنگ تورو بشنوم اروم شم تو دستمو بگیری ن بچم ن هیچ کس دیگ نمیتونه مث تو ارومم کنه . (یادت نره منت نکش)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اوه چرا گذاشتی ب اینجا بکشه؟ تنها کاری میتونی بکنی یه سره بش بزنی مثلا صبح رف سرکار بزنگ گف بله بگو ...

خب اخه تندتند ناراحتم میکنه

تو خونه هیچ کارنمیکنه بهش میگم فلان کارو کن محل نمیده ولی اونا میگن میدددوئه انجام میده بااینکه بابا اصن ادمم حسابش نمیکنه..کوچک ترین چیزس میگم بهش برمیخوره 

میگم فلان ساکو برام میاری بالا میگه خب..میگم فقط الان میخوامش میخوام دوش بگیرم..یهو قاطی میکنه مگه بانوکرت حرف میزنی..ده لارک نمیگن اصن من هنگ میکنم گاهی 😕 تو این شرایط یکسره ازین حرکتا ازم برنمیاد واقعا

خب اخه تندتند ناراحتم میکنه تو خونه هیچ کارنمیکنه بهش میگم فلان کارو کن محل نمیده ولی اونا میگن مید ...

خب ببین بش بگو مثلا یه لیوان اب برام میاری ؟ وقتی همونو میاره ببوسش بگو وای بلندت کردم ممنونم . یا اگ گفتی برام بیار گف ن بگو باشه اشکالی نداره با لحن مهربون . بلند نشو اب نخور شاید بیاره یا بلندشو بخور بگو تو اب نمیخوری؟ برات بریزم؟ حتی اگ یه نون برا خونه میخره کلی تشکر کن . نزار از هم زده بشین

خب ببین بش بگو مثلا یه لیوان اب برام میاری ؟ وقتی همونو میاره ببوسش بگو وای بلندت کردم ممنونم . یا ا ...

انجام دهاوم ولی اثرنداشت فقط‌ پرتوقع شده یچیزو عادی بگم توقع داره باکلی عزیزم و تشکربگم فقطم من بقیه هرجوربگن روسرش میزاره

2738