2737
2734
عنوان

خاطره های ترسناک😌🧟‍♀️👻

1345 بازدید | 126 پست

تعریف کنین یکم هیجانمون زیاد ش😌

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

من بگم کسی باور نمی کنه حوصله ندارن

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بگم کسی باور نمی کنه حوصله ندارن

من باور میکنم بوگو😐

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞
2731

عكس عقدشو برام فرستادن گرخيدم و دلم شكست 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738

خونه قبليمون با جوهر روي فرش مربع كشيده شده بود

يك عالمه مربعِ سياه

در حاليكه هيچكس خونه نبود

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
تاپیکو باید نصف شب میزدی😂😂😂 @opo   عزیزم اون تاپیک گشت ارشاد منو ریپلای کردی چی گقتی ...

پس یاعت ۳ شب منتظرم باشین😐😂

ما ی بار رفته بودیم شهر من پیش خانوادم ۳روز اونجا موندیم

وقتی برگشتیم دیدیم حموم خونمون خیسه انگار یکی تازه دوش گرفته.قسمت بدش این بود ک دست گرفتم ب حوله داخل حموم خیس بود 😳😩😩

2706