2737
2734

سلام من میخام ب بچم کمکی شیر خشک بدم وزنش ۶کیلو سه ماهش هست میخاستم بدونم چقد اب جوشیده و چقد پیمانه شیر بریزم در روز س بار میخام بدم ممنون میشم جواب بدین وزن تولدش ۲۷۰۰گرم بوده ب نظرتون الان خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من همونی که روی قوطی نوشته رو میدادم، ولی اولین فرصت با دکترش چک کن،اگه شمارشو داری زنگ بزن،درمورد ...

دکترش کلن با شیر خشک موافق نیس من خودم مریض شدم بی اشتها شدم شیرم کم شده میخام کمکی بدم بهش اخه یبار نان یک دادم مدفوعش  خونی شد دکتر گفت ب پروتئین گاوی حساس منم از داروخونه پرسیدم توضیح دادم ب دارو ساز گفت شیر خشک سویا بده حالا وزنشو گرفتم گفتم طبق وزنش بدم در روز س بار

2738
شاید لازم باشه از نوع ha بدی، با یه دکتر مشورت کن

میگن بعد ی هفته نشون میده حساسیت داره یا نه الان ۵روزه میدم اسهال نشده بالاهم نیاورده نمیدونم دیگه چ میخاد بشه خودم کم خونی گرفتم خیلی بی حالم خونریزی دارم در حد نیم ساعت تعویض دارم طلف میشم 

میگن بعد ی هفته نشون میده حساسیت داره یا نه الان ۵روزه میدم اسهال نشده بالاهم نیاورده نمیدونم دیگه چ ...

یبوست هم ممکنه نشون دهنده حساسیت باشه،

انشااله که بهش میسازه شیر خشک عادی، منHA میدادم به توصیه دکتر

یبوست هم ممکنه نشون دهنده حساسیت باشه، انشااله که بهش میسازه شیر خشک عادی، منHA میدادم به توصیه دکت ...

بله درسته اما یبوست نیس روزی س بار داره مدفوع اما اسهال نیس قبلا اسهال داشت قبل شیر خشک سویا توش لاکتوز نداره فک کنم شیر من قندش زیاده دیگه توکل ب خدا