2733
2734
عنوان

ختم قران هدیه به حضرت زهرا ....تا یکماه فرصت هست...یازهرااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 49 پست
سلام به روی ماهت عزیز دلم  مممممنننووونم بابت دعای قشنگت ...ایشاااالللاااا ایشالا تو هم بزووو ...

یعنی میشه اون روز برسه؟ 

من جزء 5 رو تلاوت کردم و از مادر امام زمانمون خواستم به پسرشون بگن واسه ما دعا کنند... اگه آقا دعا کنه همه چی حله. دعای آقا مستجابه. 

دوست خوبم توروخدا منو دعا کن خیلی دلم شکست این دوره پریود شدم... خیلی منتظر بودم... خیلی امید داشتم... نشد که بشه... 

ممنونم که به یادمی. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
یعنی میشه اون روز برسه؟  من جزء 5 رو تلاوت کردم و از مادر امام زمانمون خواستم به پسرشون بگن وا ...

به زودی ایشالااااا چرا که نه....منم این ماه نمیدونم چرا اینقدر امیددارم 

اگر قابل باشم هر شب بیادت هستم 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من جز ۱۰ رو میخونم

سلام به روی ماهت عزیزم ...حاجتروا

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2728

سلام منم هستم.چه جزئی و بخونم؟

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
سلام منم هستم.چه جزئی و بخونم؟

۹....حاجترواااا

سلام عزیز جزء 6 رو برداشتن؟ اگه نه من بردارم

الهی که همتون حاجتروا بشین به حق جد مادرم قسم

برای ازادی شوهرم دعا کنید 

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
۹....حاجترواااا

همچنین.ان شاءالله همه حاجت روا بشن

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2738

سلام عزیزم

یه جز هم بگو من میخونم ان شالله

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
سلام عزیزم ی جز بگو من بخونم

سلام به روی ماهت ۱۲

سلام عزیزم یه جز هم بگو من میخونم ان شالله

سلام گلم۱۵ حاجتروا

2706