2726

سلام دوستان ....ختم قران گرفتم به نیت سلامتی امام زمان و برآورده شدن حواعج ......از امروز تا یکماه وقت هست بخونید .....

لطفا هر جزیی برمیدارید چک کنید تکراری نباشه 

جز یک ودو برداشته شده 

برای منم دعا کنید برودی طبیعی مادر بشم ...محبوب بانو

یازهرررررراااااااا

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جز 3 ان شاالله مامان بشی ب زودی❤️

انشالا ....وهمچنین شما به حاجتهاتون برسید 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

سلام عزیز دلم ممنونم که صدام کردی... الهی که به حق این دل پاکت خدا الساعه الساعه الساعه حاجت روات کنه... 

من جزء 5 رو تلاوت میکنم... فقط باید یک جزء برداشت؟ من الان پریودم پاک شم بیشتر هم میتونم بردارم. میخوام تو روزای پاکی باشه که ثوابش بیشتر باشه. 

عزیزم اگه تا اون موقع سی جزء ختم تموم نشده بود اطلاع بده من برمیدارم... 

امیدوارم تمام گروه حاجت روا بشن و به ویژه دوست خوب خودم مامان بشه... 

لطفا برای منم دعا کنید همین دوره مامان شم... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
سلام عزیز دلم ممنونم که صدام کردی... الهی که به حق این دل پاکت خدا الساعه الساعه الساعه حاجت روات کن ...

سلام به روی ماهت عزیز دلم 

مممممنننووونم بابت دعای قشنگت ...ایشاااالللاااا

ایشالا تو هم بزووودی بیای خبر خوش بهمون بدی خوشحال بشیم 

نه گلم بیشتر هم میشه برداشت 

چشم حتما خبرت میکنم

سلام محبوب جونم مرسی بابت دعوتت . به ترتیب خانمها جز بردارن به نظرم جزئی هم جا نمی مونه.

سلام به روی ماهت گلم ...یادم به ترتیب نبود ...بهم ریخته برداشتن دیگه 

ایشالا ختم بعدی میگم به ترتیب

سلام به روی ماهت گلم ...یادم به ترتیب نبود ...بهم ریخته برداشتن دیگه  ایشالا ختم بعدی میگم به ...

آلان من چه جزیی رو بردارم.  جز 7 یا 8 مونده بده من

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
آلان من چه جزیی رو بردارم.  جز 7 یا 8 مونده بده من

۷بردار ....حاتروااااا

ممنونم همچنین از کی باید شروع کنیم تا کی وقت داریم 

از امروز تا یکماه

2706