2733
2734
عنوان

اسکرین پیامای شوهرم و دخترعموش به هم😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 12597 بازدید | 204 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بقل تاپیکت میزدی ک این میامای شوهرمه و ازش اعتماد کامل دارم

نه عزیزم من تاپیک زدم که بگم ناراحتم از دخترایی که اتقدر صمیمی میشن و مدام پیام میدن اخه ادم  پسرعموش  پیام نده باید اینجوری بگه؟؟؟ شوهره منم بد جواب داده دعوامونم شد ولی قصدی نداشته من زندگیم ۶ ماهه رو هواس تازه خوب شدیم  باهم .من پسرعموم با اینکه خواستگارم بوده تو چشاش نگاه نمیکنم بخدا زنشم میبینم انگار خواهره خودمه یه یلام به زور میکنم  به پسرعموم در میر😐😐😐😐.بخدا خیلی خستم😔😔😔

نه اینا میگن دست دادن هم ازاده براشون خیلی هم صمیمی اند به شوهرم دوسه بار میگفت داداش. فقطم خانواده ...

خب دارم بهت میگم من خودم رشتی هستم رشتی هارو ک میشناسی تعریف خوبیاشون رو زیاد باید شنیده باشی😅😅😅😅خونواده ما اصلا همو میبینن دست و روبوسی باید کنن و پیش هم روسری بزارن میگن اسکل رو نگاه کن ولی حرمت ها سر جاشه کسی با کسی انقد گرم نمیگیره مثلا میخوان با هم حرف بزن ابجی داداش حتی عزیزم هم نداریم با این ک یه حلقه ای هم پیششون بپوشی اینا دارن به مثال خودشون از راحتی سواستفاده میکنن الان شوهر منم جنبه اینا رو نداره دختر عمم اینا اومده بودن روسری نزاشته بود با پیرهن و شلوار بود شوهرم براش ی جوری بود اخه شوهر من ترکه خلاصه بگم صمیمی بودن نشانه قربون صدقه رفتن نیست والاااا

2731
نه عزیزم من تاپیک زدم که بگم ناراحتم از دخترایی که اتقدر صمیمی میشن و مدام پیام میدن اخه ادم  پ ...

خب پسر عموت میاد بهت بگه دورت بگردم؟قبول کن اشتباه از شوهرته بابا اون دختره هم تا شوهرت نخ نده هیچوقت پیام نمیده شوهرت اصلا میتونست جواب نده یا نگه دورت بگردم خدایی منطقی فکر کن

خانومی اگه منظوری داشت چتشو پاک نمیکرد؟ وقتی هم بهش گفتم چرا گفتی گفت اونم مثه خواهرم سالی به بار می ...

خب اگه اینجوریه بیخود گیر سه پیچ نده ک ازت فراری بشه. بعدم اگه وافعا ته دلت میگه منظور نداره تاپیکم نزن تا بهم نریزی

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2738

استارتر چرا تاپیک زدی ؟

با خودت چند چندی ؟😂😂😂

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
خب اگه اینجوریه بیخود گیر سه پیچ نده ک ازت فراری بشه. بعدم اگه وافعا ته دلت میگه منظور نداره تاپیکم ...

اره اگه واقعا انقد ب شوهرت اعتماد داری با تاپیک زدن فقط فکرت بیشتر ب هم میریزه چون اینجا چند نفر ادم بیکار ک هیچ شناختی از زندگیت و شوهرت ندارن با توجه به تجربه های خودشون میان نظر میدن نه دکتر هستیم ن روانشناس

😭😭😭😭👍👍👍👍

از عجایب سایته

استارتر شک میکنه به شوهرش میاد تاپیک میزنه 

بعد میگه شک ندارم در مورد شوهرم شما اشتباه میکنین🤦‍♀️🤦‍♀️

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
این چ وضعشه الان میخوای چیکار کنی؟؟؟وای من زنگ بزنم ببینم شوهرم کجاس😭😭😭

به نظرت چیکار کنم؟؟من خیلی ادم عصبی هستم  ولی چون صمیمی اند چیزی نگفتم و فقط یکم بحث کردم دختره هم مدام تو اینستا عکس نامزدشو میذاره قربون صدقش میره ولی با ما خیلی صمیمی شده بار اول که منو دیده بود من اروم بهش سلام کردم ختم بودیم به شوهرم گفته  منو نشناخته زنت شوهرمم میگفت چرا نرفتی جلو قشنگ سلام کنی😐😐😐بعدش خیلی با من جور شد بخدا یه بار بیشتر ندیدمش اصلا تهران نیستن

2706