2733
2734

اصلا نیازه‌؟ توی کارگزاری آگاه یا مفید و... حساب کاربری درست کنم؟

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دفتر پیشخوان گیر داده حتما باید تو مفید ثبت نام کنم اونم گیر داره درست نمیشه

سلام .. بله باید کارگزاری داشته باشید البته اگاه و مفید و ...... هر کارگزاری فرق نمیکنه چون همشون کارایی بورس رو انجام میدن .. شما با گوشی ثبت نام کنید و مرحله سجام و انجام بدید یه کد ده رقمی میاد براتون اونوقت برید دفترپیشخوان برا مرحله اخر اینجوری هزینش کمتره .شما فقط حق فروش سی درصد از سهم و دارید اگه الان نفروشید بهتره چون ده روزی شاخص بورس داره منفی میخوره و بیشتر سهم ها اصلاحیه دارن یکماه دیگه صبر کنید تا مثبت بخوره و رشد کنه تا سودتون بیشتر بشه .. فعلا شما سهام عدالت و روش مستقیم بزنید و کد بورسی بگیرید تا چند ماه اینده

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم
سلام .. بله باید کارگزاری داشته باشید البته اگاه و مفید و ...... هر کارگزاری فرق نمیکنه چون همشون کا ...

اهان ممنون . پس چند ماه دیگه برای فروشش اقدام میکنم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
اهان ممنون . پس چند ماه دیگه برای فروشش اقدام میکنم

اگه لازم ندارید پولشو اصلا نفروشید اگه صبر داشته باشی سود بیشتری گیرتون میاد .. شما فقط ازادسازیش کنید که بیاد زیر نظر خودت نه دست دولت باشه

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم