2737
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده؟؟؟؟

37 بازدید | 5 پست

خواب دیدم ک با پسری که تو واقعیت یکماهی میشه ازدواج کرده تو خواب میخاستیم ازدواج کنیم البته صیغه محرمیت بینمون خونده شد واسه ی مدتیو من لباس عروس اینا پوشیده بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🔴خوابهای خود را تعریف نکنید

✳️ عصر پیامبر (صلی الله علیه و آله ) بود، زنى شوهرش به سفر رفت ،

او در غیاب شوهر، خوابى دید و به حضور رسول خدا آمد.

🔸 گفت : در خواب دیدم تنه درخت خرما 🌴در خانه ام شکسته شد

💫پیامبر به او فرمود: شوهرت با سلامتى باز مى گردد.پس از مدتى شوهرش ، با سلامتى بازگشت .

👈بار دیگر شوهر او به سفر رفت ، و او همان خواب را دید و نزد پیامبر رفت و خواب خود را گفت ،

💫 پیامبر  صلی الله علیه و آله فرمود: شوهرت سالم باز مى گردد

پس از مدتى شوهرش با سلامتى بازگشت .

👈بار سوم شوهر او سفر کرد، آن زن همان خواب را دید، وقتى که بیدار شد  اینبار خدمت پیامبر نرفت،

👴🏽همان اطراف مرد چپ دستى را دید و خواب خود را براى او نقل کرد، آن مرد گفت : واى!شوهرت میمیرد!

❇️این خبر به پیامبر صلی الله علیه و اله رسید،

💫پیامبر  فرمود:

💥الا کان عبر لها خیرا: آیا او نمى توانست خواب آن زن را تعبیر نیک کند؟ ( چراتعبیر نیک نکرد؟)

️📜 طبق روایات خواب آنگونه كه تعبیر می شود ، اتفاق می افتد .

✅ پس هرگاه یكی از شما خوابی رادید آن را به جز نزد عالم و یا ناصحی بازگو ننماید.

💫 پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله فرمود:

کسى که خواب دیده، خواب او بر فراز او به صورت پرنده است تا آن هنگام که تعبیر نشده است،

🔴اما هنگام که تعبیر شد، آن پرنده سقوط مى کند(هر گونه که تعبیر شد ممکن است همان گونه اتفاق بیفتد)

⛔️ بنابراین خواب خود را جز براى آن کسى که دوست صمیمى تو است و یا تعبیر خواب مى داند، براى هر کس نقل نکن

💫و در جای دیگر فرمود:

⚡️خواب خود را براى هیچکس جز مؤمنى که دور از حسادت است ، نقل

نکن⚡️

✳️ تعبیر بعضى از خوابها، فورى ، یا پس از ساعاتى ، آشکار مى شود، ولى تعبیر بعضى از خوابها ممکن است سالها یا دهها سال بعد از خواب دیدن ، واقع گردد.

👈مثلا تعبیر خواب حضرت یوسف (که در خواب دید یازده ستاره و ماه و خورشید او را سجده مى کنند ) بعد از چهل سال ، آشکار شد.

🍏