2737
2734

😑😑😑

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

نعوذ بالله خدا ک نیس کسی ک حس ششمش خوبه

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738
چقد بیکارید شما . بگو فالگیر میخوام دیگه

من به حس ششم ایمان دارم چون یکی از فامیل های ما داره هم خوابش درست درمیاد هم حس ششم قوی داره بقران راست میگم یک هفته قبل اینکه بفهمم بار دارم خونه ما بود دید پسرم و شیر میدم گفت نمیخوای از شیر بگیری پسر تو گفتم که فعلا زوده چند  دیقه بعد دیدم خندید گفتم حرفم کجاش خنده داشت گفت حسم میگه اره جون عمت زوده ببین چجوری مجبور میشی از شیر بگیریش بعد یک هفته فهمیدم باردارم از شیر گرفتمش کلا هرچیزی تا حالا گفته درست بود

خدایا بابت همه چیز شکرت😙
2706